Акцията за децата от дома в гр.Трън

  • 15 899
  • 135


Огромна благодарност за всички, които се отзоваха.
Събрахме доста дрешки, и известно количество козметика, тетрадки, ученически пособия и други неща да  лично ползване.
Ан Мари донесе много хубави покривки.
Във вторник, момичетата от Движението ще занесат нещата в дома.
Аз няма да можа да отида, но предпомагам, че след това Лавендър ще разкаже как е минало и дали все още има дефицит от определени неща.

Личните ми впечатления са, че може би ще е хубаво да се събере повече козметика - кремчета за лице и ръце, пасти и четки за зъби, шампоани, сапуни и т.н. Превръзки, също, защото са консуматив.
А и тетрадки, но голям размер. Такива им искат в училище.

Директора от дома в Доганово, беше довел и няколко от по-големите деца, разходиха се из парка и поседяха с нас, поговорихме си, бяха много мили и общуването с тях, наистина е безкрайно приятно.




Утре - 11.09.05., неделя, от 10,30, в Южния парк, входа откъм магазина на Чико
ще се срещнем, за да съберем каквото можем за децата от дома в гр.Трън

необходими са :

- Спортни дрехи. За деца от 7 до 18 год.
- Спортен тип обувки. Номера от 33 до 46, не официални обувки с токчета!
- ученически пособия- тетрадки, моливи, фулмастери, блокчета и др.
- ДАмСКИ ПрЕВрЪЗКИ. Това е много необходимо.
- Козметика за лично ползване.
- Книги

молбата ни към всички вас е :

Нека дрехите и обувките са почистени, да са здрави и да надпишете на пликовете какво и за каква възраст е.

Още нещо- от Доганово помолиха за покривки за хранене, без претенции. Да са здрави само. Така че можем да съчетаем покривките с акцията за Трън.



Лавендер



Благодаря ви за отзивчивостта, щедрото сърце и съучастието, с които реагирате на всяка една наша молба   newsm51

Много сме щастливи, защото вие показвате непрекъснато, че сме истинска общност!
Хора, които са се събрали - да споделят и да се подкрепят!
И които притежават достатъчно любов, за да дарят от нея и на мъниците, които няма кой или никой не иска да обича! smile3504

Елси


п.с.

Момичета, само припомням, че акцията е утре - ако ви трябва повече инфо, звънете на телефоните и прочетете постингите от последните 2 страници на темата.
Виж целия пост
# 1
Добре де, а дрешки не може ли? Thinking
Виж целия пост
# 2
в коя тема, защото не го виждам? дай, моля те, линк!
Виж целия пост
# 3
Извинявам се за невежеството, но какво представлява този обиколник? Embarassed
Виж целия пост
# 4
онези, мекичките неща, които се закачат на решетките на леглото, за да не се удря бебо
Виж целия пост
# 5
Колко обиколници са им нужни?
Виж целия пост
# 6
Ето линк към постинга на lavender
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=19205.msg567931#msg567931

Ето най-обикновен обиколник - слага се на страните на кошарата, за да не сe удрят бебетата в решетките и стените като се въртят
Виж целия пост
# 7
thanks, на Мамма за линка...

дрешки винаги трябват, ако не за този дом за друг...

не знам колко обиколници трябват..сигурно Лаведнер като види темата ще пише.
Виж целия пост
# 8
Ясно! Ще попитам дали на някоя приятелка не и е излишен вече обиколника. Wink
Виж целия пост
# 9
Бих дала, но всъщност никога не сме ползвали такова нещо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
в интерес на истината и аз не знаех к'во е обиколник Simple Smile набързо погледнах в Данет-а
Иначе и мойта количка отива при децата, ще извадя и бебешките дрехи на Дияна. Повечето съм раздала по приятелки, но пак има доста
Виж целия пост
# 11
thanks, на Мамма за линка...

дрешки винаги трябват, ако не за този дом за друг...

не знам колко обиколници трябват..сигурно Лаведнер като види темата ще пише.


mersi Elsi.......
obiknoveno puskam vsichko v temata ni v mameshkia forum .

momicheta,triabvat 10 obikolnika za sega........
predostaveni sa 6 do momenta.

nie shte hodim ne predi 15.06. do tam,taka che ima vreme.
DReshki sashto vinagi sabirame,no v momenta v Pernik si imat dostatachno i iskame da zanesem v Blagoevgrad ili Kiustendil.V momenta imam mnogo sabrani,koito pazia v garaja si i ne moga da sabiram poveche dokato ne zkarame tezi,koito pazim.
Molia vi obache,pazete gi,shtom doide vreme da tragnem za niakade i nosim shte vi kaja za da gi dadete.

Izviniavam se,no ako niakoia ot vas ima vazmojnost i miasto(kakto az garaj) neka kaje za da saberem i slojim tam dreshkite,koito vsichki vie imate i shte predostavite.

Blagodaria Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Роси, защо не каза днес по телефона ?
Аз имам излишен един, а преди известно време изхвърлих друг, че ми заемаше много място. Натрупала съм и много дрешки. Звън да се разберем.. Wink
Виж целия пост
# 13
Роси, защо не каза днес по телефона ?
Аз имам излишен един, а преди известно време изхвърлих друг, че ми заемаше много място. Натрупала съм и много дрешки. Звън да се разберем.. Wink

mi shto Sad
shtoto drugo mi beshe v glavata Wink,a i znam,che chetesh temata ....i ako imashe neshto shteshe da kajesh kakto obiknoveno.
shte mina ot ponedelnik da gi vzema.........
stanaha 7 Simple Smile

oshte neshto.
Chuh se s direktorkata v Pernik,ne poveche ot 10 obikolnika im triabvat,no sa se schupili 2 prohodilki !!!!!!

ta,molbata e i za 2-3 prohodilki.
Minalata godina zanesohme 3,sega kato hodihme izrichno ia pitah za oshte,no tiakaza,che si imat.SEga obache kato sa schupili tezi,ostavat samo s 2 nalichni,a prohojdashtite detza sa okolo 7-8.

lele,niakoi da ima malak sklad na razpolojenie?????????
Виж целия пост
# 14
lavender Ако не успееш да събереш достатъчно обиколници съм готова да дам един.Само че ще стане малко бавно в смисъл докато го изпратя. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия