Ужасен косопад

  • 7 342
  • 35
Здравейте,момичета и моля ви помогнете!
В пубертета пиех лекарства няколко години ,от които страничния ефект беше косопад.Косата ми наистина падаше но не беше такав проблем както е в момента.Преди 4 месеца родих и буквално косата ми се рине от главата ми.Много съм притеснена и ако продължава така скоро ще сложа перука.Досега поне нямах косми по възглавницата а сега като стана сутрин и се плаша.Докато бях бременна косата ми спря да пада и така се зарадвах но след това -просто кошмар.
Искам да помоля за някое добро и най-вече изпитано лечение или да ми кажете при кой дерматолог в Бургас да отида.Знам,че има разни ампули и мазила по аптеките но не съм пробвала.Ходих при при д-р Шик преди да забременея но мисля,че не ми помогна.Той ми беше изписал една серия от 30 инжекции Алое.А и сега косопада си е много повече от преди.
Благодаря ви предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Виж, нормално е по време на бремеността косата ти да спре да пада.
Също така е норрмално после, като ти се уравновесят хормоните
след раждането да ти паднат всичките косми, които е трябвало
да паднат през деветте месеца на бремеността.
При всички ни е така.
Не е зле, обаче да потърсиш лекарско мнение, ако мислиш,
че проблема ти е глобален.
Като начало почни да се мажеш със Себорал Форте  Peace
Виж целия пост
# 2
Знам,че е нормално след раждане да падне коса но също така мисля,че при мен е нещо повече защото пада страшно много вече 4 месеца. Sad
Виж целия пост
# 3
Купи си себорал  Peace
Виж целия пост
# 4
и наистина ли помага.то струваше 1-2лв. нали.Или се бъркам.Ако наистина е това и е толкова евтино дали помага нещо.то не пречи да опитам де но наистина искам нещо ефикасно,че всеки ден задръствам прахосчокачката като чистя  Sad
Виж целия пост
# 5
и наистина ли помага.то струваше 1-2лв. нали.Или се бъркам.Ако наистина е това и е толкова евтино дали помага нещо.то не пречи да опитам де но наистина искам нещо ефикасно,че всеки ден задръствам прахосчокачката като чистя  Sad
То е, да. Евтино е!
Ако не ти помогне, то със сигурност няма да ти навреди.
Лекува и гнездов косопад даже.
Другото, което е, има едни ампилу ХЕРБАДЖЕН.
Струват около дванайсетина лв., 10 бр.
Супер ефикасни са и те Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти много   bouquet А тези ампули-мога ли да си ги взема без лекарско предписание
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти много   bouquet А тези ампули-мога ли да си ги взема без лекарско предписание
Да. Ето как изглеждат Peace Hug

 
Виж целия пост
# 8
Днес ще ги хотърся в аптеките .Благодаря ти
Виж целия пост
# 9
И аз като теб имах същия проблем. Започна една година преди да забременея- то не бяха доктори, дерматолози, няколко рецепти с различни лосиони- един се маже вечер,другия сутрин, добавки, витамини и т.н.  РЕЗУЛТАТ : никакъв.
 След 3-4- месеца и аз почнах с 50  инжекции Алое, но издържах само около 30тина.
По време на бременността не падаше и косъм, след като родих касата ми падаше нормално. НО ЕЛА ВИЖ ДВЕ ГОДИНИ СЛЕД КАТО РОДИХ КАКЪВ КОСОПАД фризьорките се плашеха като видят колко коса имам на главата си.
От година и половина пия PRIORIN - купих го от Германия, за един месец от косата ми спря да пада и косъм. пия го 3-4 месеца,после почивка.
Виж целия пост
# 10
Преди всичко, ако вече не си го направила - иди на дерматолог.  Последиците от раждането не би трябвало да са толкова драстични и според мен е желателно да ти се направят и изследвания /за гъбички, анемия и пр/, защото все нещо го причинява този косопад.
бтв. В тежките случаи /както ти го описваш/ мазилата изобщо не помагат. За кожата и укрепване на косъма се пие Ревалид или Мерц, като за мен Ревалид е по-доброто, освен ако не са гъбички - тогава се предписват антибиотици.
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви момичета.Ще оотида на дерматолог първо ,че  да видим той какво ще каже-сигурна съм ,че пак ще ме почнат с разни мазила и кремове-писнаха ми тези неща защото знам,че няма да има ефект.Но ще пробвам отново.
Виж целия пост
# 12
От стоте теми за косопада тази е най -повдигната та тук ще пиша. КУпих си ампулите за жени против косопад НА ВИШИ. Втривам всеки ден и има ефект определено. Има промоция в някои аптеки 18 броя са в опаковка - от тях взимам. 3 лв 17 ст излиза  Mr. Greenампулата.
Виж целия пост
# 13
моята фризьорка ми каза една маска с жълтък,зехтин,лимон и витамин А-мога ли да я ползвам едновременно с тези ампули
Виж целия пост
# 14
Много съм доволна аз от един шампоан, който се казва Фитовал.

Много мами го хвалят, че наистина спирал косопада. Този е за косопад - Фитовал Плюс. Има го във всяка аптека и струва 5-6 лева:



Аз ползвам този, понеже нямам косопад и съм много много доволна:



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия