някакво решение?

  • 1 857
  • 20
здравейте мили мами   bouquet
чета ви редовно и адски много съвети съм насъбрала
имам един проблем който просто вече не знам как да реша, а той наистина иска решение
роднините ми и тези на мъжа ми (на семейни начала сме) са против нашата връзка
мислех че всичко ще отмине след като родя бебето ни, но то май стана по-лошо
дъщеря ни е вече на 9 месеца а баби и дядовци е виждала не повече от 7-8 пъти
за тях проблема е че сме много млади, но до сега се псравяме абсолютно сами
а те продължават да ни натискат да се разделим и като че ли не виждат че имат внучка и че децата им се оправят съвсем сами през последните 2 години..
много ми тежи да знам че бебето ни ще израстне сред неприязънта на роднините, не знам дали ще мога да се примиря
факт е обаче че само баба ми ни подкрепи, а жената е на 80 и няколко години и има повече здрав от разум много други
с мъжа ми се обичаме, подкрепяме
но вече ни идва на нагорно и той предложи вече да не правим опити за каквито и да е връзки с хора които само ни натоварват
не знам как да постъпя, страхувам се че май ще стане така както той казва и може би ще е за добро
дайте ми съвет ако можете, много ще съм ви благодарна  bouquet
Виж целия пост
# 1
Дръжте се един за друг, гледайте си детето и не обръщайте внимание на такива хора. Дори не ги и посещавайте. Мъжът ти е прав - няма смисъл да поддържате връзка с хора, които не ви желаят доброто. И не страдай, че са видели детето толкова "много" пъти - по-добре е и за него, и за вас!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Ако наистина е така както си писала ,че с мъжа ти се обичате и подкрепяте и не ви интересуват другите роднини и ме се справяте сами,просто наистина зарежи всички които ви натоварват излишно и продължавайте все така напред.Няма смисъл излишно да се обременявате с изкуствено създавани проблеми.А това че бабите и дядовците не искат ва виждат внучката си редовно,говори много лошо за тях.И аз живея безбрак с бащата на децата си вече 7 години но нещата са си съвсем в ред.
Виж целия пост
# 3
Щом вие се обичате, справяте и държите един на друг, не вие трябва да съжалявате за така създалата се ситуация.Другите- бабите и дядовците, които изпускат толкова хубави моменти, които не могат да се  върнат и повторят би трябвало да съжаляват.
Виж целия пост
# 4
благодаря ви милички за отговорите
просто ми е трудно да се откъсна от предишния ми свят, но все повече се убеждавам че трябва
те просто не могат да приемат, че при мен нещата се случиха по-рано и няма да гоня сега убочението си
а родителите не мъжа ми пък мислят че съм с него само да ми гледа детето...което е негово #Crazy
просто не виждам тяхната логика
нооо се ла ви както са казали, такъв е живота
Виж целия пост
# 5
Щом вие се обичате, справяте и държите един на друг, не вие трябва да съжалявате за така създалата се ситуация.Другите- бабите и дядовците, които изпускат толкова хубави моменти, които не могат да се  върнат и повторят би трябвало да съжаляват.
Подкрепям. Те като видят,че се справяте добре със дете и семейство сами ще ви потърсят. Не разбирам само с какво им е виновно внучето...Тя простотията си ходи по хората. Какво като сте без брак?
Виж целия пост
# 6
Щом вие се обичате, справяте и държите един на друг, не вие трябва да съжалявате за така създалата се ситуация.Другите- бабите и дядовците, които изпускат толкова хубави моменти, които не могат да се  върнат и повторят би трябвало да съжаляват.
Подкрепям. Те като видят,че се справяте добре със дете и семейство сами ще ви потърсят. Не разбирам само с какво им е виновно внучето...Тя простотията си ходи по хората. Какво като сте без брак?
ами те от началото дето се вика 1 дрешка не са взели на детето
сами сме си взели и оправили всичко
ние не искаме от тях нищо, просто някакво разбирателство
би трябвало да е обратното, но...
Виж целия пост
# 7
Послушай бащата на детето си и избягвай срещи, които те натоварват допълнително. Или да приемат връзката и детето ви или да не ви дразнят. А колкото до това, че не виждат детето нищо не можеш да направиш. Какъв е смисъла да се срещат ако между тях няма положителна емоционална връзка. Още от раждането дъщеря ми има само една жива баба - свекърва ми. Дядовци нямаме. Раждах секцио. Свекърва ми дойде на изписването от болницата и се прибра на село, което е само на 8 км. от Добрич. Повече от две седмици не се обади даже по телефона да попита как сме, да не говорим да дойде да ни види. Не ми издържа търпението и попитах съпруга си според него детето има ли баба. Когато отишъл на село я насмел и тя се обади по телефона да попита как сме. Ако я попиташ ще каже, че много обича внучката си, но не показва никаква заинтересованост. Дъщеря ми е вече на три години и половина и нещата не са се променили кой знае колко. Ако вашите близки се интересуват от детето те сами ще пожелаят да го виждат. Тези неща на сила не стават. Ако нямат желание и нищо не можете да промените, колкото по - рано го приемете, толкова по - добре ще бъде за вас.
Виж целия пост
# 8
познати устискаха 4 години дорде се нормализират горе-долу ...
търпение.
Виж целия пост
# 9
Не обръщай внимание на никой, щом вие сте си добре няма нищо по важно. Не се напрягайте с хорските и роднинските глупости ... Гледайте си живота, който иска  да ви подкрепи ще ви потърси..
Виж целия пост
# 10
Щом мъжът ти те подкрепя, разбирате се и се обичате, остави ги другите роднини да си гледат работата. Не ги търси изобщо и не се тормози за това колко пъти са виждали детето. Гледайте си семейното спокойствие. Нека те се терзаят. Пък може и сами да ви потърсят след време...
Виж целия пост
# 11
Е това е мъж - пич, послушай го и си живейте вашия живот!
Виж целия пост
# 12
 той предложи вече да не правим опити за каквито и да е връзки с хора които само ни натоварват


Това направете, няма нужда да се чудиш повече!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 13
мила, не правете удоволствие на родата като си разваляте отношенията с твоя партньор. Все пак вие сте си заедно и мнението на другите няма значение. Верно, не е приятно като има напрегнати отношения, но с времето ще свикнат с вашия избор и няма да се дърпат толкова.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 14
той предложи вече да не правим опити за каквито и да е връзки с хора които само ни натоварват


Това направете, няма нужда да се чудиш повече!!!!!!!!!!!
newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия