вода

  • 1 942
  • 25
моят син е на 9месеца вече и продължава да отказва да пие вода.храним се само1-2пъти с АМ.яде почти всичко вече но категорично откава да пие вода,а мисля че в тез жеги вече би трябвало да прояви интерес кън ВОДАТА.има ли някакъв начин да го накарам да пие или ако не вода някакъв 4ай или незнам.някакви течности(сок също не иска)
Виж целия пост
# 1
Не знам какво да те посъветвам синът ми беше да скоро така (иначе пиеше много сокове),но от тези жеги започна да пие вода и то доста - 300-400мл на ден.
Бих те посъветвала да предлагаш по често водичка или да пробваш да му даваш с лъжичка.
Пожелавам ви успех
Виж целия пост
# 2
Децата трябва да пият вода. Опитай с чай.
Виж целия пост
# 3
Предлагай по-често Peace
Виж целия пост
# 4
Моята госпожица пропи вода едва ония ден. Под пропи имам вредвид, че започна да пие повече от 50мл на ден, защото преди само си плакнеше устата. Пробвай да даваш с лъжичка, макар и да не изпива много така. Дъщеря ми досега само с лъжичка пиеше по малко. Предлагай често.
Виж целия пост
# 5
Ще започне да пие.  Не се притеснявай. Peace

И моята дъщеря, не искаше до 1г.


Виж целия пост
# 6
А някой да има обратния проблем - малката е на 1 месец и пие и пикае като невидяла Simple Smile
Виж целия пост
# 7
soundchaser и ние сме така случвало се е да изпива и по 2 шишета от 250мл #Crazy На 3ч памперсите са пълни.
Виж целия пост
# 8
Peace

Виж целия пост
# 9
Синът ми пропи преди месец и половина, два. Сега пие около половин литър на ден.
Вероятно детето си получава необходимото количество течности от храната.
Виж целия пост
# 10
А някой да има обратния проблем - малката е на 1 месец и пие и пикае като невидяла Simple Smile
Мдааа,когато синът ми беше малко по-голям от дъщеричката ти,пиеше ужасно много вода,съответно пишкаше много.И сега е така.Според нашата лекарка това не е причина за притеснение,напротив-индикация,че бъбреците работят парфектно.
Виж целия пост
# 11
Моята дъщеря пропи като стана на една годинка. Преди това все едно й давах отрова. Предлагах й често и просто от само себе си се реши в един момент. Всичко ще е ок!
Виж целия пост
# 12
И моята дъщеря пропи вода когато навърши една годинка-до тогава въобще не искаше,въпреки че и предлагах често вода
Виж целия пост
# 13
предлагай често,в жегите ще пропие
Виж целия пост
# 14

Аз имах същия проблем и откакто започнаха жегите започнах да предлагам по често вода и тя си пийва вече. Бъди по настоятелна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия