На какво може да се дължи това закъснение?

  • 855
  • 7
Привет на всички! Имам въпрос към вас и се надявам, че ще ми помогнете. През м. април ми закъсня с осем дни. Можете да си представите какво изживях като имате предвид, че работим за бебе. Но ми дойде! Поплаках си малко и напред към опитите. Може би е било от пролетта или нещо друго, незнам. През м. май ми дойде точно на датата. Сега през юни отново ми закъсня с осем дни, точно. Бях почти сигурна, че сме си направили бебе. Незнам от какво се получава така. Мисля да отида на лекар, но преди това исках да споделя с вас. Винаги съм била точна в това отношение, максимум един ден закъснение. Благодаря предварително!  bouquet 
Виж целия пост
# 1
Когато започвате да работите за бебе е нормално цикъла ти да се 'разтрои" и да имаш закъснения или да ти идва по-рано . Ти пак отиди на лекар за твое успокоение , но не мисля да има нещо притеснително . Дали от вълнение , притеснение , промяна на климат и т.н. е възможно също да имаш закъснение .Може да пусеш едни хормони , но най-вероятно лекарят ще ти ги назначи .  Успех  Peace
Виж целия пост
# 2
След дълго пазене промяната, която настъпва след като започне бебеправенето може да го е причинила.
По-правилно би било да отидеш на лекар и тогава да споделиш с нас.. Дано някой тук може да ти помогне, но някак си се съмнявам...  Peace
Виж целия пост
# 3
Отивай на лекар и дано да си имате бебче Hug
Виж целия пост
# 4
Отиваш на лекар и той ще ти каже каква е причината.
Виж целия пост
# 5
И на мен също ми е закъснявало 3-4 дни, естествено без положителен резултат.Може да е ановулаторен цикъл.Дано да е това, което искаш. Hug
Виж целия пост
# 6
Аз съм на 31 години,правим си бебе с приятеля ми от януари на 2008 година.Никога цикълът  ми не е бил супер редовен ,но все пак винаги ми е идвало на  около 30-36 дни.От както започнахме да бебепрваим 2 или 3 месеца цикълът ми идваше на 30 дни като по часовник,чак се зарадвах,че е най-после се е нормализирал.След това април месец изобщо не ми дойде,просто ми прескочи месеца, което никога не ми се беше случвало до сега.Докторът ми каза,че било нормално при смяната на сезоните и не ми даде никакви хапчета.Дойде ми точно на 60тия ден-май месец.Сега пак ми закъсняваше и тъкмо мислех да ходя при моя док да го  #2gunfire, но се оказа, че  е   EFP  newsm62
 Така ,че иди на лекар,но бъди спокойна - не е задължително да имаш проблем Hug
Стискам палци скоро да видиш  EFP и на финала едно хубаво,здраво бебе-пожелавам го за себе си и за всички момичета тук, защото го заслужаваме Hug Praynig  Flowers Four Leaf Clover Kissing Heart
Виж целия пост
# 7
... и тъкмо мислех да ходя при моя док да го  #2gunfire, но се оказа, че  е   EFP  newsm62
 Така ,че иди на лекар,но бъди спокойна - не е задължително да имаш проблем Hug
Стискам палци скоро да видиш  EFP и на финала едно хубаво,здраво бебе-пожелавам го за себе си и за всички момичета тук, защото го заслужаваме Hug Praynig  Flowers Four Leaf Clover Kissing Heart
Честито миличка! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! Благодаря за красивият ти пост!  Hug  Hug  Hug  newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия