моля ВИ момичета имам нужда от помощ,съвет и малко подкрепа

  • 941
  • 9
Здравейте момичета.Направо минавам нататък и започвам да ви се оплаквам.От 2 г. и 3 м. се опитваме с мажа ми да си имаме детенц, но все не става.Правих ме си какви ли не тестове, всичко по тях е ок и уж няма никакъв проблем да си имаме бебе,но..... Вече не знам какво да правя.Това не е 1 или 2 месеца , а вече 2 години и отгоре.Всеки месец надежди,мечти и накрая едно голямо нищо.Знам си точно кога ми е овулацията,а за по-голяма сигурност си правя и тестове,правим опити посточнно.Даже да ви кажа нещо дори и като не съм в ову пак правим опити,защото започвм да си внушавам,че точно тогава може да стане въпреки,че няма как.Смешно нали.Стигнах до там,че ходих на гледачи,въпреки,че не вярвам в тях и въпроса към тях ми беше все един и същ-Ще имам ли дете? А отговора е ДА-но кога се питам аз.Ето например този месец имах същите симптоми като за бременност-но нищо.Вече да ви кажа дори не се радвам като ми закъснява,не искам да си давам напразни надежди.Междудругото цикълът ми не е редовен.Много рядко ми идва на една и съща дата.Моля ви помогнете ми.кажете ми някое лекарство ли да пия,билки ли да пия и аз не знам какво.Ще съм ви много благодарна.  bouquet
Виж целия пост
# 1
какво да ти кажа Winkпърво мисля че трябва да се поуспокоите,в смисъл-не се вманиачавайте,щом няма никъкъв проблем ще се случи и ще имате рожбичка.За разните билки те съветвам да внимаваш.Ипродължавайте с опитите Laughingжелая ти успех и скорошно  EFP newsm10
Виж целия пост
# 2
2 години и 3 месеца са много време.. Не знам какви точно "тестове" сте правили, но отдавна е дошло времето да се обърнете и двамата към специалист по стерилитет. Тук момичетата ще ти дадат най-добрите съвети към кого точно да се обърнете. Щом цикъла ти не е редовен не можеш да си сигурна кога точно овулираш. Най-добре проследи овулацията чрез няколко курса фоликулометрия. Не знам какво да те посъветвам.. нищо конкретно не каза за изследванията които сте правили... единственото, което мога да ти кажа е да се обърнете към специалист... с преглед в поликлиниката няма да стане... Успех!!!
Виж целия пост
# 3
2 години и 3 месеца са много време.. Не знам какви точно "тестове" сте правили, но отдавна е дошло времето да се обърнете и двамата към специалист по стерилитет. Тук момичетата ще ти дадат най-добрите съвети към кого точно да се обърнете. Щом цикъла ти не е редовен не можеш да си сигурна кога точно овулираш. Най-добре проследи овулацията чрез няколко курса фоликулометрия. Не знам какво да те посъветвам.. нищо конкретно не каза за изследванията които сте правили... единственото, което мога да ти кажа е да се обърнете към специалист... с преглед в поликлиниката няма да стане... Успех!!!
Peace Peace Peace
Подкрепям с две ръце казаното от BubolecheMeche.
Повече от 2 години неуспешни опити, навяват на мисълта, че нещо не е наред. Обърнете се към специалист по проблемно забременяване. В подфорум "Проблемно забременяване" ще намериш много информация за клиники, специалисти и т.н.
Пожелавам ти успех за напред  Hug
Виж целия пост
# 4
2 години и 3 месеца са много време.. Не знам какви точно "тестове" сте правили, но отдавна е дошло времето да се обърнете и двамата към специалист по стерилитет. Тук момичетата ще ти дадат най-добрите съвети към кого точно да се обърнете. Щом цикъла ти не е редовен не можеш да си сигурна кога точно овулираш. Най-добре проследи овулацията чрез няколко курса фоликулометрия. Не знам какво да те посъветвам.. нищо конкретно не каза за изследванията които сте правили... единственото, което мога да ти кажа е да се обърнете към специалист... с преглед в поликлиниката няма да стане... Успех!!!
Peace Peace Peace
Подкрепям с две ръце казаното от BubolecheMeche.
Повече от 2 години неуспешни опити, навяват на мисълта, че нещо не е наред. Обърнете се към специалист по проблемно забременяване. В подфорум "Проблемно забременяване" ще намериш много информация за клиники, специалисти и т.н.
Пожелавам ти успех за напред  Hug
ПОДКРЕПЯМ  Peace
Виж целия пост
# 5
А мъжът ти пускал ли си е спермограма?До колкото рабрах,само ти си си правила изследвания, а за да забременееш трябва и двамата да сте в репродуктивно здраве. Пожелавам ти успех Hug
Виж целия пост
# 6
А мъжът ти пускал ли си е спермограма?До колкото рабрах,само ти си си правила изследвания, а за да забременееш трябва и двамата да сте в репродуктивно здраве. Пожелавам ти успех Hug
Peace
Виж целия пост
# 7
какво да ти кажа Winkпърво мисля че трябва да се поуспокоите,в смисъл-не се вманиачавайте,щом няма никъкъв проблем ще се случи и ще имате рожбичка.За разните билки те съветвам да внимаваш.Ипродължавайте с опитите Laughingжелая ти успех и скорошно  EFP newsm10

Blagodarq vi momi4eta 4e mi opkazvate podkrepa.Imam golqma nujda ot tova.maja mi si pravi spermograma i spored neq vsi4ko e nared.Dori pi vitamin e za podsilvane.omrazna mi ve4e da hodq po doktori.iskam da si e normalno vi4ko.No mai nqma da e i.Moje li sama da si "nazna4a" folieva kiselina bez da sym se konsultirala s ginekologa si.I ako da kak da q piq.Pitah go za neq a toj mi kaza 4e e rano da q piq o6te,no  tq edva li 6te mi navrei.daite sa :blush:vet
Виж целия пост
# 8
Пийвай си фолиева киселина.. то е витамин Simple Smile Хората си самоназначават къде-къде по-сериозни неща от витаминки Wink
Хубаво е да я пиеш поне 3 месеца преди да забременееш и после лекар ще ти каже до кога, но е хубаво да си се пие по принцип докато имаш цикъл въобще. Аз пия неофолик мета. Казват, че "мета" не знам и какво значи, но по-лесно се усвоява. По 1 таблетка дневно, без значение кога я пиеш.
Виж целия пост
# 9
blagodarq za saveta.6te si vzema neofolik meta i 6te vidim kakvo 6te stane.6to ne navrejda pone da pomaga.Blagodarq   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия