Кройка за барбарон (пуф)?

  • 13 441
  • 6
Не откривам нищо за барбарони с търсачката, а ме интересува как мога да си направя сама?  Ако има момичета, които са правили или имат кройка някаква ще съм благодарна да споделят  bouquet
Интересува ме всичко по ушиването. Имам материалите, кройка обаче нямам.
Става въпрос за това ако някой не се сеща:
Виж целия пост
# 1
Ами аз не смятам, че ти е необходима кой знае каква кройка. Дори от снимката, която си дала се вижда за какво става въпрос - 6 крушовидни парчета плат, зашити в двете основи. Отиди в един магазин, където ги продават и разгледай един спокойно и на воля. Размерите и формата варират, съм забелязала, така че можеш лесно да си "извъртиш" един вкъщи!  Mr. Green Успех!  Hug И после да се похвалиш!  Grinning
Виж целия пост
# 2
И аз много искам такъв барбарон за вкъщи - ще следя с интерес темата. А с какво смяташ да го напълниш?
Виж целия пост
# 3
Довечера ще разгледам обстойно барбарона на племенницата. Но и на мен ми се струва, че пълнежът ще е по-големия проблем.   Thinking
Виж целия пост
# 4
Смятам да го напълня с дунапренени парченца, мисля че се продават такива в магазини като Мосю Бриколаж и Практикер.
В случая аз ги имам вече, защото си купихме холова мека мебел и задните възглавници бяха толкова пълни, че бяха твърди и неудобни и единствения вариант беше да извадим малко от съдържанието им. Оказа се, че са пълни точно с такива парченца и извадихме 2 чувала Shocked (толкова бяха наблъскани). После дойде брат ми, който работи в склад за кожи и вика: "Я, това е от наша кожа". И тогава се замислихме дали да не си направим едно допълнение за хола Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Виж на какво попаднах-мисля че ще ти свърши работа Peace
http://www.bulfurniture.com/php/statiq.php?id=177
Виж целия пост
# 6
Виж на какво попаднах-мисля че ще ти свърши работа Peace
http://www.bulfurniture.com/php/statiq.php?id=177
Благодаря ти, kalinikol  bouquet Точно нещо такова ми трябваше Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия