Паз за прехвърлянето на майчистово ...

  • 452
  • 5
Здравейте Мами, сигурно съм н-тата на брой майка, която ще пита за това нещо, но ми се налага. След като прочетох доста неща по въпроса от форумите тук, не мога да си отговоря на няколко въпроса, свързани с прехвърлянето на майчинството. Синът ми е родан на 28.09.2007 година, искам да прехвърля майчинстото на майка ми, но не съм сигурна кога се прави това - след като детето стане на 9 месеца или след изтичане на 315 дни след първият ми издаден болничен?  newsm78
И още нещо - трябва ли да имам 1 ден майчинство и след това да го прехвърля или може да стане "застъпване" с човека който ще ползва майчинството - в случая майка ми, която си е на трудов договор?  newsm78
Благодаря предварително за отговорите ви.
Виж целия пост
# 1
Питай тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=293400.0
Виж целия пост
# 2
Първите 315 дни се водят болничен и не можеш да ги прехвърлиш на никого... След тяхното изтичане, започва тъй нареченото майчинство, което можеш да прехвърлиш... За процедурата най-добре да питаш в НОИ....
Виж целия пост
# 3
Мерси мами, най-вероятно ще се обърна до НОИ - дано там ми отговорят на вапросите.
Виж целия пост
# 4
Питай в майчинството счетоводно
Виж целия пост
# 5
Когато аз трябваше да си прехвърля майчинството в НОИ бяха много нелюбезни и не искаха да ми обяснят какво трябва да направя.Затова отидох при счетоводителката във фирмата,в която работя и тя ми разреши проблема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия