Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ

  • 13 398
  • 294
                                                        

                       

                                                 

                     
Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
 
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме 
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове 
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема 
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78 
79та Немска тема - с косачки, ама резачки

 Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами 

Toва сме ние,които правим темата:

 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, Mon Cheri, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeliGrami, Сердикаasyalein, NatMilli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu
Виж целия пост
# 1
Пуси първа. ей, гледай ги какво си помислиха веднага!
Виж целия пост
# 2
А с полувиши може ли? Joy
Виж целия пост
# 3
 Joy

Вие докато правите нова тема, аz писах в старата  Blush
Виж целия пост
# 4
Може,zаЩото тогава си от втория сорт,БЕЗ ви6и  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Може,zаЩото тогава си от втория сорт,БЕЗ ви6и  Mr. Green
Тц, не знам в коя категория съм щото съм с полу и пълни Виши  hahaha
Виж целия пост
# 6
Добре заварили Wink

Вечке, късай дипломата за полувишиту. Няма заради теб сега специална категория да отваряме Crossing Arms Wink
Виж целия пост
# 7
Добре заварили Wink

Вечке, късай дипломата за полувишиту. Няма заради теб сега специална категория да отваряме Crossing Arms Wink
Бре, да късам, викаш, а? Тц, не си я давам, даже е сложена в рамка  Joy
Умирам да се хиля
Виж целия пост
# 8
А за такива дето имат пъпки по лицетУ и ползват нормадерм на Виши  Mr. Green

Моята любима тема за вишиту и как то прави човек по-качествен  Joy
Виж целия пост
# 9
Мисти, това Нормадерм не ти ли иzсушва ужасно кожата? Аz го пробвах и видях, че ефект има, но zапочнах да се чувствам като с преждевременен лифтинг, та го иzоставих и минах на Миокин. Прекрасен крем, zа три седмици иzглади единствената ми, но мраzена от мен бръчица. Всъщност въпросът ми е тъп, нищо, че на българи го zадавам, че всяка кожа реагира по раzличен начин, би трябвало да се подраzбира.
Виж целия пост
# 10
Аз лично от Виши се изприщвам Twisted Evil
А уж били за чувствителна кожа. Whistling
Виж целия пост
# 11
аz като на българи ви каzах, чЕ вишиту не ми понася , а вие само с виши пускате 
Виж целия пост
# 12
Значи аз съм си купила не голямата туба нормадерм, ами един концентрат в съвсем малка тубичка за пъпки, като се нанася на самата пъпка или зона. Аз съм много доволна. Изсушава да, но маха пъпката  Wink Иначе като крем за лице ползвам серията на Declaré. И един нощен Frei Öl.
А Миокин си бях купила преди доста време, един зелен беше на цвят, та той ме изприщи и май го хвърлих. При всеки е различно, затова е голям проблем да намериш правилния крем.
Виж целия пост
# 13
Супер, радвам се Hug Времето ще е хубаво...
А към колко горе-долу? В ранния следобяд или по-рано? Кога мислите да тръгвате?
Анна, при теб нали е сигурно?
Аз най-вероятно ще дойда само с дете и без мъж (вашите мъже нали ще са там, няма нужда да си хабя моя Wink Laughing)
   Биба, аз съм сигурна, да. Сигурно и мъжът ми ще дойде, ако не му хрумне нещо друго,
че май времето взе да се оправя и ще ми се сърди, че пак отлагаме къмпингуването, нооо
какво да се прави. Laughing Нашата маймунка спи по обяд, тъй че следобяд можем да сме там,
но нямаме точен час. Хайде ще те питам едно-две неща на ЛС. Simple Smile
   
   Аз, като една мама само с едно вишу, ползвам българска розова вода за пъпкити
(на майтап проверих правописа заради тази дума и не ми я разпозна като грешна, хаха). 4470
Виж целия пост
# 14


Вечке, късай дипломата за полувишиту. Няма заради теб сега специална категория да отваряме Crossing Arms Wink

Как Ще я къса,нали 30000? е дала zа нея  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия