Проблем с агенция с ваучери - какво да правя?

  • 1 208
  • 13
Имам следния проблем спешен - от една тъпа агенция чакам ваучер за почивката на която заминавам в събота рано сутринта, а те не са го пратили!!!
Парите съм ги превела още в началото на месеца, а тая от агенцията, която явно е 1 човек = агенция ме мота точно последните дни: била болна, на системи, нямало кой да го направи и обещава, че утре ще ги прати (от Пловдив за София).
Е да ама утре е, четвъртък, до петък ако ги получа, а събота трябва да пътувам!!!
Сега ще треперя дали ще го получа или не!!
Говорих и с Елените, и ми казаха, че без ваучер не могат да ни настанят, нищо че има резервация на мое име...

Не ме питайте с какъв тъп акъл избрах пловдивска агенция при положение, че съм в София. Като краен вариант си оставям по пътя за морето да мина оттам да си го взема....

Всеки ден говоря с тая и тя ме успокоява, че всичко щяло да е наред, ама хич не съм спокойна (и се извинявам за объркания постинг).

Става дума за агенция Ваканца, ако някой е пътувал успешно с тях моля да сподели.
И какво да направя??
Толкова била зле, че не можела днес и по факса дори да ми го прати, предполагам че още дори не е написан....
Виж целия пост
# 1
От агенцията може да ти пратят ваучера на е-мейл или по факс.
В повечето хотели приемат такива ваучери.
Виж целия пост
# 2
Не искам да те притеснявам ама тази женица май нещо те премята  Tired
Настоявай до последно по телефона.
Питай я в коя болница е и кажи че идваш  Mr. Green
Може да подейства.
Виж целия пост
# 3
Аз толкова съм притеснена, че повече от това едва ли може....

Чудя се има ли някаква институция към която мога да се обърна - освен КЗП някакъв туристически съюз, който все пак да отговаря за агенциите в БГ??

Виж целия пост
# 4
На Комисията й трябва около 1 месец за да излезе някакъв резултат. Тоест ако не ти даде ваучера, тогава да се жалваш там, но това теб не те устройва.

Настина, по-добре настоявай по телефона и я заплаши че идваш на място. Ако и това не стане, помоли твой близък да се обади и да каже че ти е адвокат и ще я съди за пропуснати ползи.
Не се и надявай че ще я намериш на място като тръгнеш за морето. Ще си изключи телефона и това е. Трябва да я притиснеш
Виж целия пост
# 5
Наде, мисля, че те мотаят сериозно. Ваучерите ми за чужбина винаги са били електронни и ги получавам минути след плащането, а в България, когато не са електронни, ми ги изпращат 1 ден след като съм им пратила копие от платежно по мейла. Направо й вдигни скандал на тази и заплаши със съд.
Виж целия пост
# 6
Ми освен утре до обяд ако не ми прати поне по факс ваучера, ще действам по друг начин, бих могла и едни познати от Пловдив да пратя директно те да ми го вземат...?
Виж целия пост
# 7
Ама какво ще чакаш до утре на обяд,сега да отиват веднага.щом имаш познати там е малко по-добре.Обади и се сега и и кажи,че след 30мин. ще дойде човек в офиса да го вземе,абе я и кажи направо,че ти си в Пловдив.
Баси смотаняците. #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Аз ваучери съм получавала винаги около 3 дни или седмица преди заминаването, макар да съм плащала месец-два по-рано. До тук няма място за безпокойство. Все още не съм сигурна да те мотат.
Все пак и аз щях да се притесня много, ако съм на твое място. Според мен, освен много настоятелна по телефона, прати познатите си на място да видят какво се случва в офиса. Ако няма ефект, аз бих отишла до Пловдив лично, не е далече от София, да видя какво става.
И друг път на такива световнонеизвестни фирми - не!
Виж целия пост
# 9
Наде,какво стана?
Виж целия пост
# 10
Наде бе, къде я  намери тая агенция  #Cussing out  последната ми инфо от Надето е , че не ги е получила.

п.с. Стана късно утре ще се чуеме.
Виж целия пост
# 11
Получих ги!
Ей, много се бях шашнала, но добре че всичко свърши добре....
Единственото хубаво нещо в цялата история е, че успях да сваля 2кг от притеснение точно преди морето!

Благодаря на всички за подкрепата  Hug
Виж целия пост
# 12
Супер!  Grinning
Хайде, отърва се от притеснения, отпадна ти това главоболие, сега със свежи сили към почивката!  Flutter Сега за компенсация, може да ви се падне най-страхотното изкарване!  Hug
Виж целия пост
# 13
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия