най после нещо хубаво

  • 1 256
  • 12
Най- после нещо хубаво да стане. След седем години мъчение и обяснения, дела и разправии, отношението на бившия се промени коренно към мен и детето, т.е не мога в момента да се опалча от нищо.Интересува се от всичко което се отнася до мен и детето, помага ни във всяко едно отношение.............................БРАВО НА ТОЗИ МЪЖ  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Как успя да го промениш, я дай рецептата. Аз съм с бивш мъж з.....к, който се „разведе„ с детето ни за да ми отмъщава, нали се сещаш така най боли. Та за това те питам как успя да го накараш да бъде баща без да ти е съпруг.
Радвам се за вас.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Как успя да го промениш, я дай рецептата. Аз съм с бивш мъж з.....к, който се „разведе„ с детето ни за да ми отмъщава, нали се сещаш така най боли. Та за това те питам как успя да го накараш да бъде баща без да ти е съпруг.
Радвам се за вас.   bouquet
Извинявай, не можах да разбера. Развела си се с бившия така ли????
Виж целия пост
# 3
Извинявай, не можах да разбера. Развела си се с бившия така ли????
Аз го разбрах така: Бившият не се интересува от детето, не иска да се вижда с него, за да отмъсти на ная. Що за чудо е това? #Cussing out
Виж целия пост
# 4
Извинявай, не можах да разбера. Развела си се с бившия така ли????
Аз го разбрах така: Бившият не се интересува от детето, не иска да се вижда с него, за да отмъсти на ная. Що за чудо е това? #Cussing out
Чудеса всякакви. Именно за това е темата и при мен стана чудо АМА ТОЗИ ПЪТ ХУБАВО
Виж целия пост
# 5
Радвам се за теб и детенце! Наистина е чудо, но аз не вярвам на мен да ми се случи... Sad
Какво го е накарало? Нещо в личен план? Не вярвам ей така от нищото да е.
Виж целия пост
# 6
Много се радвам за вас   bouquet   bouquet   bouquet
Дано и аз някой ден се похваля с нещо подобно!
Виж целия пост
# 7
Радвам се за теб и детенце! Наистина е чудо, но аз не вярвам на мен да ми се случи... Sad
Какво го е накарало? Нещо в личен план? Не вярвам ей така от нищото да е.
Благодаря
Човек никога не трябва да губи вяра, а винаги да търси изход от ситуацията. Ти си човек и винаги могат дати се случват хубави неща.А какво го е накарало, честно казано НЕЗНАМ. НО знам едно че този мъж не е този когото познавах, а на пълно нов и променен.Човек винаги тябва да вярва в доброто.
Виж целия пост
# 8
Хммм, странно.  Thinking Това ме кара да се замисля над думите на БНД  newsm78 Аз хич не му вярвам, даже не допускам такава възможност....
Ти сигурна ли си, че се е променил? Да не е моментно положение?

И моя твърди, че е коренно различен човек, но май само той си вярва...
Виж целия пост
# 9
Хммм, странно.  Thinking Това ме кара да се замисля над думите на БНД  newsm78 Аз хич не му вярвам, даже не допускам такава възможност....
Ти сигурна ли си, че се е променил? Да не е моментно положение?

И моя твърди, че е коренно различен човек, но май само той си вярва...

Аз не вярвам на думи , а само на дела и действия от негова страна. Именно той това показва, действия който правят мен и детето щастливи.Макар че все още ми е като на сън след толкова време, все пак действията показват своята положителна насока.
Виж целия пост
# 10
Много хубаво от твоя страна,че му вярваш отново.Аз понеже съм много мнителна,трудно ще повярвам на човек който ме е разочаровал и ще търся веднага подтекст.
Виж целия пост
# 11
Много хубаво от твоя страна,че му вярваш отново.Аз понеже съм много мнителна,трудно ще повярвам на човек който ме е разочаровал и ще търся веднага подтекст.
100 процента гаранция никога няма. но това казах и в предия пост, тук вече има дела а не само думи.що се отнася до мнителноста - да и аз бях така докато не видях с очите си какво той прави за нас.Но най-хубавата част ще споделя когато стане реална
Виж целия пост
# 12
Стискам палци!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия