Моля ви за информация!!!

  • 1 643
  • 5
Момичета, моля ви за информация. Току що бях на консултация и ми казаха, че трябва да ми се прави серклаж – дари не съм сигурна дали точно така се пише и дали тук е точната тема………
Бременна съм с близнаци, ин витро, в 13-та седмица, толкова дълго чакане, а сега това. Ужасно ме е страх. Днес ще ходя при моя доктор - Стаменов за да ме види и той и да ми назначи евентуална дата за въпросното зашиване.
Въпроса ми към вас е има ли опасност за бебчетата?
Ще ви бъда много благодарна ако ми отговорите.
Виж целия пост
# 1
Доктор Стаменов ще предцени кой е най-добрия начин да износиш бебетата. Довери му се. Не знам серклажа да е опасен за бебетата. Успех и лека бременност с по-малко тревоги. Д-р Стаменов е и моят доктор-виновник за аватара ми.  Grinning
Виж целия пост
# 2
На мен ми направиха серклаж в 14г.с., благодарение на който износих бебетата до 36г.с. Не се притеснявай, направи си процедурата щом се налага. Не боли, под пълна упойка е и става за десетина минути. Няма опасност за бебчетата, нито за теб! Успех!
Виж целия пост
# 3
Арвен, напълно подкрепям момичетата, че трябва да се довериш напълно на д-р Стаменов!

Ние с теб май сме се засичали по коридорите на клиниката през март, чакайки за прегледи и боцкане?
Виж целия пост
# 4
Момичета, много ви благодаря за информацията, сега вече съм по-спокойна, а и Стаменов каза да изчакам още две седмици и тогава ще видим.
Гризанка, ако съдим по седмицата и дните може би наистина сме се виждали, аз ходех по обяд. Радвам се, че и при теб всичко е ОК.
Виж целия пост
# 5
Браво, Арвен. Щом ще изчакате, значи изглеждат добре нещата. Продължаваме да стискаме палците!  Praynig

Аз обаче ходех на инжекции вечерта. Но сигурно сме се засичали сутрин по прегледите. Ако искаш можем да продължим на ЛС.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия