Кампания за безопасни детски площадки...

  • 560
  • 5
http://society.actualno.com/news_167073.html
То и за чисти детски площадки трябва, 4е навсякъде какви ли не боклуци се въргалят по детските площадки.... Sad
Виж целия пост
# 1
Моля се да има полза от тази кампания, тъкмо и аз изпратих снимка с една от многота опасни пързалки, на която сина ми си пукна главата.
Дано да се направи нещо, че да се намали стреса на майките докато децата им се опитват да играят.
А казах "опитват", защото що за игра е, докато аз му вися на главата от страх да не падне....
Виж целия пост
# 2
Момичета, едно голямо БРАВО за темата!

Сутринта писах по този повод в една тема и исках съвет към кого да се обърна за 3 детски площадки, които са с изпочупени пързалки и катерушки от преди 30 години в центъра на Видин. Мислех да пиша до кмета на града, но на дали щяха да ми обърнат внимание. Много се радвам за кампанията, веднага се обадих на дадения телефон, бяха много любезни и казаха, че ще действат по сигнала.
Виж целия пост
# 3
Все едно,че си четем мислите.Да вземем да заформим една петицийка,а?Аз искам безопасни площадки и в училищата.Само като си спомня за асфалтовите игрища и ми се обелват коленете.Не може да продължава така,нали?
Виж целия пост
# 4
Откога чакам някой да се сети за тия площадки,за чистенето се заехме майките,но няма как да оправим или махнем счупените съоражения и да ги заменим с нови Confused.Ще направя снимки на нашите и ще ги пратя на имейла.
Виж целия пост
# 5
Много полезна кампания! Повечето площадки не отговарят на никакви критерии за безопасност.
Не ни стига липсата на всякаква естетика и чистота, а и много са  дори опасни!

Дано има промяна!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия