Цветни лещи,върху естествения цвят на окото

  • 4 003
  • 8
 Здравйте на всички !   bouquet
Предлагам в тази тема да обсъдим как се променя цветната леща спрямо различните цветове очи.Например синята цветна леща не изглежда толкова наситено синьо върху зелени очи заразлика от кафеви.Предлагам и които носи цветни лещи да прилага и по 1 снимка на естествения цвят на очите и на цвета получен след поставянето на лещата
Виж целия пост
# 1
Според мен не се променят лещите спрямо "различните  Светове очи" Laughing  Joy
Виж целия пост
# 2
 Joy Joy hahaha
reputo
,мерси .. веднага поправям  Wink
Виж целия пост
# 3
До колкото знам и аз,наистина на тъмните очи могат да се носят почти всякакви лещи,докато на по-светлите цветовете не са така наситени.Аз съм с кафяви очи и синьото ми стои добре,обаче ако е наситено и тъмно.Пробвала съм и зелено и светлосиньо,но не ми седяха добре,стояха много изкуствено,а и много се виждаха самите лещи и кафявият изрис в средата.

http://www.elmaz.com/realsize.php?aid=986305&pid=5
http://www.elmaz.com/realsize.php?aid=986305&pid=2
Виж целия пост
# 4
dideto85,
снимките не се отварят (поне на мен де) .
Иначе точно същото ми каза една очна лекарка ,тъй като съм със зелени очи и имам голям мекар са сини newsm80(само че морско синьо)..та тъй де каза че няма да е такова синьо каквото ми се иска да бъде но нямало невъзможни неща.Иначе от друга страна може и да е готино само около зеницата да се вижда зеленикаво..може би ще е нещо преливащо..незнам .Трябва да пробвам  smile3548
Виж целия пост
# 5
ВМЕСТО ДА СЪЗДАВАТЕ НОВА ТЕМА, ВСИЧКО ЗА ЦВЕТНИТЕ ЛЕЩИ Е ОПИСАНО ПОДРОБНО И С МНОГО ПРИМЕРИ В ТЕМАТА "цветни лещи на FreshLook или Bausch&Lomb". В НЕЯ ПИШЕ И ЗА ДРУГИ МАРКИ ЛЕЩИ. НАПРАВИЛА СЪМ СИ ТРУДА ДА ОПИША ДОСТА ПОДРОБНОСТИ ЗА ЛЕЩИТЕ И АКО СЕ ПРЕНОСМАТ КАКВО Е УВРЕЖДАНЕТО НА ОЧИТЕ, ТАКА ЧЕ, АКО СЕ ИНТЕРЕСУВАТЕ МОЖЕ ДА ПРОЧЕТЕТЕ!    
Виж целия пост
# 6
И с малки букви мога да чета  #Crazy пък тая тема е специално за изменението на лещата според цвета на очите ,щото поне аз нямам време да се занимавам да търся из 382712 теми със пак по толкоз страници  туй което ме интересува по тази тема.Пък и смятам че не само на мен ще е полезна
..
Виж целия пост
# 7
 Simple Smile baby_neutral
Виж целия пост
# 8
Наистина има голяма и подробна тема за лещите, за цветовете и тяхното стоене върху различен естествен цвят очи.
Можеше първо да си направиш труда да пуснеш търсачката.
По темата ти - всеки цвят лещи стои различно на всеки различен цвят очи. Не виждам обаче това лично на теб с какво може да ти помогне. Отиваш, пробваш, харесваш нещо и купуваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия