След оризовата каша каква др.мога да дам ???

  • 1 082
  • 8
Момичета дъщеря ми се храни по следния начин към 12-12.30ч. зеленчуково пюре,а към 15.30-16.00 ч. оризова безмлечна  каша на Милупа...Та да си дойдем на въпроса мога ли сега да и дам и някакъв друг вид каша...?
Виж целия пост
# 1
След оризовата каша може да предложите каша от елда или каша от елда и плодове (с ябълки и банани, ако сте ги въвели) - има инстантни 'Хипп'.
Има и каша от елда 'Беби'. 
Или каша - ориз и рожкови 'Нестле', ориз и царевица 'Милупа'...  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Можеш да започнеш да въвеждаш всякакви каши без глутен. Влез в магазина и си избери. Аз предпочитам зърнените и предлагам само такива.
Виж целия пост
# 3
И ние хапвахме оризова безмлечна на Милупа като първа каша.После се чудих каква да взема,накрая рискувах с млечна бананова на Хумана-много ни хареса,а и се понесе добре.
Виж целия пост
# 4
И ние започнахме с безмлечна оризова каша на "Милупа",след това дадох млечна бананова,пак на "Милупа"  Peace
Виж целия пост
# 5
Можеш да даеше бананова. След това от кашите на Хип,доколкот си спомням почти всички бяха безглутенови, така че изборът ти е голям.
Виж целия пост
# 6
Въвеждах в такъв ред: оризова, ориз и царевица, бананова, елда. След това почнах глутеновите и съм давала само зърнени, защото синът ми яде доста плодове и зеленчуци /нямаше нужда от плоди и зеленчукови каши/.
Виж целия пост
# 7
Има голям избор на каши на Хип и Милупа
Виж целия пост
# 8
dodii, от подписа ти разбирам , че дъщеричката ти е на 6 месеца .Заповядай в темичката на декемврийските мамаи , там може да получиш полезна информация , помощ,да задаваш въпроси и каквото се сетиш
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=305917.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия