Моля помогнете- празненство за 30 човека в Русе?

  • 1 625
  • 9
Моля ви за помощ...с милото ми същество ще се женим и искаме да поканим 26 възрастни и 10 деца dancing
 НО естествено не разполагаме с много пари- може би 1000 лв. ще отделим, но ми се иска да са за някаква сравнително добро качество?

Моля дайте ми идей за шведска маса, кетъринг или ресторант в Русе, който може да ни предложи нещо поносимо Simple Smile Ще бъда много благодарна и за някакви различни идей Simple Smile
Благодаря ви Simple Smile  smile3525

Извинявам се ако бъркам местоположението на темата, моля модераторите да я преместят, ако се налага Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Няколко теми под твоята има такава- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=306015.0
Виж целия пост
# 2
Много интересни неща има показани, благодаря ти Simple Smile   bouquet
Задължително ще взаимствам идейки от тях...

НО...ми трябва заведение което да приготви такива неща...и то в Русе...
Виж целия пост
# 3
Много интересни неща има показани, благодаря ти Simple Smile   bouquet
Задължително ще взаимствам идейки от тях...

НО...ми трябва заведение което да приготви такива неща...и то в Русе...
Русе не е малък град. Едва ли няма как да намериш заведение  newsm78 ти търсила ли си?
Виж целия пост
# 4
Аз си мисля,4е заведение 6те ти вземе много пове4е от 1000 лева и смятам,4е ако си намериш кой да ти помага като взаимстваш идеи от тук 6те си направиш сама масата за много по малко пари и 6те блестнеш в о4ите на вси4ки.Все пак не са 200 души а много помалко и мисля,4е с ниаколко помо6ника 6те се справиш.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за помощта, но не ми се готви тогав- няма да успея просто Sad  Търся менения за заведения Simple Smile

Благодаря за личните на едно много мила майчица Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Провери в "Хъшове",там цените са направо смешно евтини.Имат хубава градина и добра кухня.Също и в "Триада",там често правят мини сватби и тържества,имат лятна градина-заградена,така че за деца е сравнително безопасно.В Щастливеца също не е лошо,с управителя/собственика може да се преговаря.
За тези заведения се сещам,тъй като последно там сме ходили на празненства.И в трите няма жива музика обаче Confused
  Сетих се за ханчето до ДЗС-то....
кетъринг не мога да ти препоръчам.Със сватбената агенция пробва ли?Може би те биха ти помогнали.
Виж целия пост
# 7
Пусни в гугъл и ще излезнат различни оферти.

Аз януари месец приготвих шведска маса за 50 човека. Само последния ден се включиха 2 помагачки. Предните 2 дена направих кюфтенца, и други такива дребни вкуснотийки. Бавно и полека за да мога после да съм свежа. Е обрах овациите, а всичко излезна по-малко от 500 лв. Улесних си доста неща и се получиха ефектно. Заслужаваше си въпреки че и аз се плашех преди това...
Виж целия пост
# 8
И после да кажеш как е минала сватбата+ снимки  Flutter
Виж целия пост
# 9
Мисля, че в "Странджата" могат да ти помогнат за хапки и разни такива,но пък там от към цени май са... ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия