Пак за PLASMON??

  • 441
  • 6
Еличка не иска да ги яде, нито в каша, нито в мляко!?
Да ви кажа честно и аз ги опитах, и на мен не ми харесаха, имат дъх на канела, а аз ненавиждам  Cry
Какво друго давате вместо тези бисквити?

Виж целия пост
# 1
Неви, аз давам на Лори от бисквитите Закуска. Ако си въвела глутена, спокойно можеш да даваш от тях Wink Мекички са и лесно се натрошават или смилат на ситно. Аз слагам по няколко ч.л. във вечерното мляко на Лори като за начало, а по-натам ще правя и разни комбинации с пюрета и пр. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Неви, аз давам на Лори от бисквитите Закуска. Ако си въвела глутена, спокойно можеш да даваш от тях Wink Мекички са и лесно се натрошават или смилат на ситно. Аз слагам по няколко ч.л. във вечерното мляко на Лори като за начало, а по-натам ще правя и разни комбинации с пюрета и пр. Simple Smile

Ще пробвам
Виж целия пост
# 3
Аз давам "Житен дар"-обикновенните бисквити,защото има едни с масло и т.н.Като ги стриеш стават на прах и успешно могат да заместят бишкотите.Също можеш да пробваш и с "Адвенчър" пак на Нестле  Wink 
Виж целия пост
# 4
Аз давам и обикновени на Победа. КАто му ги натроша и ги залея с вода или мляко не сварвам да загреба с лъжицата  feeding
Виж целия пост
# 5
Неви, аз давам на Лори от бисквитите Закуска. Ако си въвела глутена, спокойно можеш да даваш от тях Wink Мекички са и лесно се натрошават или смилат на ситно. Аз слагам по няколко ч.л. във вечерното мляко на Лори като за начало, а по-натам ще правя и разни комбинации с пюрета и пр. Simple Smile
Закуска,вечер слагам по 2 бисквити и половина и сутринта яде чак в 10,00ч newsm10 newsm53
Виж целия пост
# 6
"Житен дар" или обикновените на Победа.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия