По колко часа спите на денонощие?

  • 13 078
  • 324
Аз напоследък средно по 4  Tired С 2 деца съм вече - бебе и дете на 2.7 г. И ще трябва някак да им нагодя режима.
Тази нощ май бяха 5 часа, та съм цяла сутрин кукуряк! Мих, готвих, прах, къпах малкия Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Е,нямам две деца още ,но с това,дето го имам спя по около 7 часа максимум сега,ако не я замъчат зъбите.Като беше малка до към 4 месеца,спях по около 3-4 часа на денонощие,заради колики,после спяхме по 5-6 часа на пресекулки заради бибата и сега така.
Виж целия пост
# 2
много малко,мъчат ни зъби,преди това колики.........
Виж целия пост
# 3
Около 6 - 7. И аз съм с две деца.
Виж целия пост
# 4
И аз съм с 2 деца.Следобяд спя 1-2 часа с малката/тя спи около 4 часа/,а през нощта спя 8-9 часа,понякога и повечко Wink/не се буди нощем-много рядко и се случва/като беше по-малка спях и аз по-малко/зъбки,колики и т.н./Абе не се оплаквам.  bouquet
Виж целия пост
# 5
Около 7-8 часа.
Виж целия пост
# 6
И аз толкова  sleepuu Peace
Виж целия пост
# 7
Около 5,максимум 6 часа.Имам едно дете,но ходя на работа,сутрин ставам в 6,за да имам време да нахраня детето,да се измия и да ям и аз.В 7 излизам на работа.Прибирам се 7.30-8 вечерта и докато е будно детето съм изцяло на негово разположение.Той заспива към 10,съответно след това върша цялата домакинска работа и си лягам в най-добрият случай в 11.3. Но се свиква,вече не се чувствам толкова уморена.
Виж целия пост
# 8
От раждането им до към 2-та годинка - 6-7 ч. през ноща и понякога още около час през деня.
Сега 8-9 ч., когато нямам работа. Когато имам работа, 2-3 ч. (но децата нямат общо с липсата на сън - те си спинкат като бубички и никога не са имали проблем със съня).
Имам близнаци.
Виж целия пост
# 9
Около 3 часа се събират Cry #2gunfire Бяха колики сега зъби,до преди няколко дни й никнеха 4 зъба наведнъж #Crazy горните резци и долните два-кучешки и то едновременно Shocked вече пробиха, но все още нощем не спи smile3511
Виж целия пост
# 10
Аз напоследък средно по 4  Tired С 2 деца съм вече - бебе и дете на 2.7 г. И ще трябва някак да им нагодя режима.
Тази нощ май бяха 5 часа, та съм цяла сутрин кукуряк! Мих, готвих, прах, къпах малкия Mr. Green

 Ох ,колко ми е познато. ooooh!
 Около 7 месец на малката нещата се нормализираха и ги докарах до 7-8 часа на денонощие. ooooh!
Виж целия пост
# 11
6-7 максимум.
Но не заради децата, а защото лягам късно.
Виж целия пост
# 12
Вечер си лягам късно - 12ч - 1ч и ставам в 6ч сутрин. Събират ми се 5-6 часа сън. Ако успея да легна по-рано, сутрин съм най-добрата и мила жена и майка на света.
По обед гледам да легна за половин - 1 час.
Виж целия пост
# 13
Точно по 8 часа спя, но ако си лягам с малката ще спя по 11 часа Laughing тя заспива в 20ч., но аз имам още толкова неща да правя, че гледам да си лягам най-късно в 23ч.
Виж целия пост
# 14
около 8часа, но сама се будя!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия