За бащите на момичета..."Не пипай дъщеря ми"

  • 9 518
  • 93
Цитат
10 правила на бащата на момичето

Правило # 1: Ако паркираш на моето място и звъниш, по-добре бъди разносвач, защото освен подпис, нищо друго няма да получиш.

Правило # 2: Не докосвай дъщеря ми пред мен! Може да я гледаш, стига да не си спускаш погледа върху нищо под брадичката й. Ако не можеш да си държиш очите и ръцете далеч от тялото на дъщеря ми, ще ги изтръгна.

Правило # 3: Разбирам, че се смята за модерно, момчетата на твоята възраст да носят панталоните си паднали. Моля те, не го приемай като обида, но ти и приятелите ти са абсолютни идиоти. И все пак, бих искал да се изясним по този въпрос, за това ти предлагам един компромисен вариант: Може да идваш тук с бельо над дънките, 10 размера по-големи от нормалното, няма проблем. Както и да е, но ако панталона ти по някакъв начин се изхлузи докато си на среща с дъщеря ми, ще си взема пистолета за пирони и ще се уверя, че е закрепен високо на кръста ти.

Правило # 4: Сигурен съм, че са ти казвали, в днешно време секса без предпазител, може да те убие. Нека те уверя, че аз съм предпазителя и аз, ще те убия, що се отнася до секс с дъщеря ми.

Правило # 5: Обикновено за да се опознаем казват, че трябва да си говорим за спорт, политика или наболелите теми на деня. Недей! Не го прави. Единствения разговор, който искам да водя с теб е, относно това кога ще върнеш дъщеря ми невредима и единствената дума, която искам да чуя от теб е „рано”.

Правило # 6: Не се съмнявам, че си популярен и имаш възможност да се срещаш с други момичета. На мен ми е все тая, ако й на дъщеря ми също. В противен случай, веднъж щом си излязъл с моето малко момиченце, ще продължиш да се срещаш само с нея, докато тя не приключи с теб. Ако я накараш да плаче, ще те накарам да плачеш и ти.

Правило # 7: Кибичейки в хола ми, с надеждата дъщеря ми да се появи, и минава повече от час, не се вайкай и тюхкай. Тя си слага грим, процес който отнема повече време от пребоядисването на моста Голдън Гейт. Вместо да ми висиш така, по-добре направи нещо полезно, като да смениш маслото на колата ми.

Правило # 8: Места неподходящи за среща с дъщеря ми. Места с легла, дивани и всичко по-меко от дървен стол. Места, на които няма родители, полицаи или монахини. Тъмни местенца. Места, където се танцува, държат се ръце и изобщо хората са щастливи. Места, на които средната температура е такава, че да предполага, дъщеря ми да носи къси поли, потничета, бюстиета, и всичко различно от гащеризон, пуловер и жилетка закопчана до горе. Филмите на романтична тематика и със горещи сцени трябва да се избягват, филми за електрически триони са добре. Мачовете също, а най-добри са старческите домове.

Правило # 9: Не ме лъжи! Може да изглеждам със шкембе, оплешивяващ, на средна възраст тъпанар, но относно дъщеря ми, аз съм всичко знаещия, безмилостен Господ на твоята Вселена. Ако те попитам, къде и с кого отивате, имаш само една възможност – да ми кажеш истината, цялата истина и само истината. Имам пушка, лопата и пет акъра земя зад къщата. Не се занасяй с мен!

Правило #10:
Страхувай се! Много се страхувай! Много малко ми трябва да сбъркам колата ти с хеликоптер идващ откъм оризището близо до Ханой. Когато ми прищрака, гласовете в главата ми започват да ми напомнят да си изчистя оръжията, докато те чакам да доведеш дъщеря ми у дома. Казваш паролата, изричаш на висок глас, че си върнал дъщеря ми невредима и рано и се връщаш в колата. Не е нужно да влизаш вкъщи. Мъжа до прозореца, с боядисаното лице, това съм аз.

Така ли е татковци ?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Все още не зная, но има и такива мъже.Моят  newsm78 май ще бъде такъв  hahaha Joy Joy Joy

Като му го прочетох, каза, че има чувството, че го е писал той  hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2
Бооооолна тема! Щеше да бъде весело ако не беше тъжно. Ама моичкият наистина щеше да си купи пушка......... doh red
Виж целия пост
# 3
А моят баща е ловец и има цял арсенал. Толкова ме беше страх да представя бъдещия си съпруг Praynig Запознах ги точно седмица преди годежа. И сега 10г. след сватбата беше много изненадан, че ще имаме още едно дете! Чак се притесни.
Виж целия пост
# 4
Малиии,само моят ли не е бил такъв  newsm78  Поне не го показваше изобщо,де,а и аз само с трима съм го запознавала и то единия беше мъжа ми. Само каза да не се натискаме под уличните лампи,както са правили с майка ми  Joy
Виж целия пост
# 5
Аз за мъж ми говоря Simple Smile, че работата с голямата щерка беше дебела #Cussing outЩе го видим с малката.
Виж целия пост
# 6
Засега имам само един син,но ако даде господ по - натаък и една дъщеричка искам.Па да видим таткото дали ще купува оръжие  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Бащите на момичетата са такива, за това и си обичаме татковците.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Баща ми е точно от този тип мъже.След време ще видя мъжът ми дали ще бъди същия,но така като гледам на там вървят нещата.
Като му го прочетох каза,че това е напълно нормално.
Виж целия пост
# 9
Баща ми е от този тип. Беше де, сега омекна. Мъжа ми адски се дразнеше от това. Сега го бъзикам, че ще е ссъщия с дъщеря ни (на тати куклито), а той категорично отрича. Прави ми впечатление обаче, че за сега не я ревнува от ухажорите в дет. градина и по-скоро се забавлява с "любовните" и истории.
Виж целия пост
# 10
Следобед като се върне от работа, ще го прочета на мъжа ми Simple Smile
Сигурна съм обаче какво ще каже  newsm47
Виж целия пост
# 11
И нашият татко е така.
От сега си избира оръжия Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Прави ми впечатление обаче, че за сега не я ревнува от ухажорите в дет. градина и по-скоро се забавлява с "любовните" и истории.
Така е защото още е малка,но чакай да видиш като порастне. Явно повечето бащи ревнуват дъщерите си.
Виж целия пост
# 13
Аз не съм такъв!
 Просто обичам тежкото ,автоматично оръжие.
Научиха ме да стрелям добре,както и на някой техники за физическо  проследяване.
Комуникационните джаджи ,наречени СРС ,били незаконни ,но са ми хоби.
Това не означава ,че ще използвам горните си умения.
Само предупреждавам !
Виж целия пост
# 14
Аз не съм такъв!
 Просто обичам тежкото ,автоматично оръжие.
Научиха ме да стрелям добре,както и на някой техники за физическо  проследяване.
Комуникационните джаджи ,наречени СРС ,били незаконни ,но са ми хоби.
Това не означава ,че ще използвам горните си умения.
Само предупреждавам !
А гаранции, че няма да прилагаш уменията си НЯМА, нали?!? Всички татковци на момичета се правят на добрички за да притъпят вниманието на ухажорите и да ги нападнат в гръб или на маниаци уж за да ги сплашат, но направо развихрят манията си и държат в шок и ужас цялото семейство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия