О Б Я В А -> : Детегледачка, гр. Цюрих

  • 764
  • 5



Темата пак става актуална, zатова я иzбутвам нагоре, вместо да пускам нова

Търсим детегледачка за дъщеря ни (на 8 месеца)  за 1-2 вечери на седмица (по 2 до 4 часа вечер) 1-2 пъти в месеца.

Дните са понеделник и сряда от 17.00 до (най-късно) 22.15 ч., в zависимост от смяната ми понякога до 21.00ч.

3а предпочитане е жената да живее в града, zа да не се налага да се прибира късно с влак или бус.

Ако имате информация за надеждни българки в града, които търсят допълнителни доходи, може да ми пишете тук.
Благодаря. Simple Smile  Hug


Виж целия пост
# 1
Здравей,
аз познавам там една българка, ако ми дадеш мейла ти може да я питам тя да ти даде някакви координати, защото те са цяла българска компания там. Прати ми го на лични ако искаш.
Поздрави, Сара
Виж целия пост
# 2
Здравей,
аз познавам там една българка, ако ми дадеш мейла ти може да я питам тя да ти даде някакви координати, защото те са цяла българска компания там. Прати ми го на лични ако искаш.
Поздрави, Сара
О-о-о, щом са цяла тумба, може да си спретваме купони!  Sunglasses
Нека да ми пише на dobroslava@swissonline.ch
Благодаря ти!  Simple Smile
П.П. И дъщеря ни се казва Сара Wink
Виж целия пост
# 3
Откъде го намерихте това хубаво име Wink
Пратих и координатите, така че ако реши ще ти се обади.
Успех, много е готино да имате познати българи в същия град. Ние в нашия никой не познаваме Sad
Виж целия пост
# 4
Дори да не е във връзка с детегледачката, нека се обади, ще се радвам  Simple Smile
На мен преди не ми липсваха контакти с българи, но през последните 4 години всичко се обърна на 180 градуса  newsm78
Особено откакто се роди Сара, направо жадувам да говоря и контактувам с българи, на български... и се радавм, че чрез този форум се запознах с две сладурани  newsm47
Виж целия пост
# 5
Само бутам темата нагоре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия