bTV online

  • 6 526
  • 32
Ето ви един сайт, на който записват предавания на бТВ и ги пускат.
Сайта не работи много добре и аз имам проблеми с отварянето му,
но повечето хора го отварят.
http://www.malincho.com/TV/default.asp
USA-йските мами го знаят сайта - това е фирма за online пазаруване на БГ храна тук в САЩ.
Виж целия пост
# 1
Много благодаря  Laughing, сега ще си направя регистрация и после ще докладвам дали при мен е имало проблеми
Виж целия пост
# 2
Супер е...благодаря ти Hug

При мен е добре...само дето стаква от време на време, но е по-добре отколкото нищо Wink Даже ве4е гледах последното шоу на Слави Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз го пуснах вече.
Нортъна ми е правил проблеми и се наложи да го спра докато гледам.

Приятно гледане и на вас Hug
Виж целия пост
# 4
и аз тъкмо гледах Шоуто на Слави  newsm47
качеството е ОК

още веднъж благодаря  newsm51
Виж целия пост
# 5
При мен се отвори без проблеми.
Виж целия пост
# 6
   Супер   !!! newsm10


  Мерси много за линка.
Иаз гледах Шоуто на Слави и така се смях.Много му се радвам на този линк,защото от 1.8 мес. не бях гледала БГ телевизия.


  Още веднъж Many thanks smile3525



   П.с Качеството е О.К
Виж целия пост
# 7
МЕрси за линка работи без проблем.
Виж целия пост
# 8
Много хубав линк,но ....аз съм с модем и връзката ми е толкова зле,че изобщо не може да зареди видеото CryДали няма някакъв начин да се изтегли записа и да си го гледа човек после офлайн?Пробвах да свалям,но нищо не става...дайте идея ако се сетите нещо,моля ви!
Поздрави

ПС> Между другото предполагам знаете ,че и на канал едно може да се гледат предавания онлайн.Поне По света и у нас сам го гледала лично...но тогава имах друг интернет Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Благодаря brigite!  Hug  Това е страхотно! При мен работи добре. Гледах новините, сега започвам със Сблъсък и т. н.  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
благодаря ти много. страхотна си. гледах Шоуто на Слави и много се накефих.
качеството е екстра.
мерси още веднъж
Виж целия пост
# 11
Супер е така,

и аз погледах няколко минути и утре 6те си го изгледам до края, 4е мъжът ми сега гледа "Жега" по телевизията и не6то роптае 4е много 6ум му вдигам. Ами моля ви кажете къде гледате канал 1?
Ами това е за сега лека но6т на вси4ки, аз отивам да се поизпъна в легълцето 4е днес бяхме на планина на пикник и сега съм малко уморена  sleepuu
Виж целия пост
# 12
Pollia ето тук може да гледа6 Канал1 http://news.bnt.bg/content/view/video_emissions
Виж целия пост
# 13
На мен и двата линка не ми се отварят. Първият дава Unauthorized Access
Sorry, you are not authorized to view the material in this part of the web site.
Вторият дава, че не може да направи директна връзка с шоу-плейъра.

А Нортъна няма да го изключа, каквото ще да стане   Crossing Arms - преди да си вземем  Нортъна сме пипвали какви ли не вируси, вкл. и Сасър...  Naughty

Виж целия пост
# 14
brigite злАтнА сИ   bouquet
Много целувки  Heart Eyes и прегръдки  Hug Hug от Монреал
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия