Подходящи препарати за вана?

  • 923
  • 10
Бихте ли ми препоръчали, моля, специализиран магазин, в който да намеря подходящи препарати за почистване и поддържане на вана? Не искам да разчитам на масовите средства за почистване- не ми се вярва да са подходящи - не толкова за самата вана, колкото за кожата след използването им.

Не съм сигурна дали темата е за този раздел, но не знаех къде другаде да я публикувам  newsm78
Виж целия пост
# 1
Магазин немога да кажа,но ние като имах ме вана,аз я 4истих с циф паста,сега незнам дали я има Rolling Eyes или крем пак на циф,бях доволна Peace не съм имала проблем с кожата Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ето тук я публикувай  Peace

Нашият дом
Строителство, обзавеждане, ремонти, почистване, домашен бит и техника, интериорен дизайн, украса на дома.
Виж целия пост
# 3
Мистър Мускуло за варовик изчисти идеално нашата вана. Защо не използваш ръкавици, когато работиш с препарати? newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз нашата я чистя с Cif Cream, доволна съм и не сме имали проблеми с кожата  Peace
Виж целия пост
# 5
И аз я чицтя с Cif много добре почиства и мирише страхотно Peace
Виж целия пост
# 6
Cif ми мирише ужасно силно Tired По-скоро имах предвид нещо за накисване на ваната, някакви дезинфектанти?  Rolling Eyes

ponqkoga, използвам ръкавици винаги, иначе е немислимо. Имах предвид за кожата на тялото при използване на ваната - искам да съм сигурна, че няма микроби по ваната, но също и да няма следи от препарата.
Виж целия пост
# 7
Аз я чистя с Медикс за фаянс,поливам хубаво,оставям няколко минути,изтърквам с гъбата и всичко лъска(но за кратко),после пак отново и така.....
Виж целия пост
# 8
И аз я чистя с Циф,но ще следя темата за нещо по различно.
Виж целия пост
# 9
Аз пък я почиствам с Frosch. Универсален е, с него почиствам и гранитогреса, а и няма толкова силна  миризма.
Изобщо не обичам да купувам хиляди препарати и да се чудя къде да ги прибирам, обикновено купувам един универсален и с него почиствам.
Виж целия пост
# 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=266432.0
има и други предложения ,които излизат на търсачката,включително и за стерилизацияне се засягай но такова чудо стерилна вана в ежедневието няма.[/size]
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия