За жълтъка?

  • 1 163
  • 16
Имам въпрос:
До сега съм давала по половин жълтък не повече от 3 пъти за 3 месеца и се чудя проблем ли е това? Rolling EyesЗабравям да питам педиатърката всеки път Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Не смятам, че е проблем и аз не съм давала отдавна.
Виж целия пост
# 2
3 пъти за 3 месеца? А защо? Не ти е хрумвало или не го харесва малчугана? Ако всичко е наред и няма алергия към жълтъка, започни да му даваш по половинка 2 пъти в седмицата.
Виж целия пост
# 3
Защо да е проблем?Аз не съм давала изобщо.
Виж целия пост
# 4
 А от кога се дава?
Виж целия пост
# 5
Май се дава след 5-ти месец заедно със зеленчуковото пюре...в началото по 1/8 от него,след това 1/4,1/2...
Но наскоро четох в Спок,че дори не било много хубаво да се дава PeaceЗа съжаление не помня защо Embarassed
Виж целия пост
# 6
жълтъка е пълен с лесноусвоими витамини и микроелементи, вкл желязо... около 8м е добре да се включи.
Виж целия пост
# 7
Дава се след 9тия навършен месец, дори по-късно, въпреки че практиката в БГ е въвеждането му още след 6тия месец.
Виж целия пост
# 8
След 8 месец
Виж целия пост
# 9
Никога не съм го давала стриктно, даже рядко давам жълтък. Не мисля, че е кой знае какъв проблем, при добри показатели от изследванията, които правим през няколко месеца.
Виж целия пост
# 10
За храненето на бебето се ръководих от книгата на проф.д-р. Лиляна Трифонова.От там видях ,че жълтъка се включва около 6м.И аз тогава дадох за първи път.В момента му давам  2 пъти в седмицата по 1 жълтък. Peace
Виж целия пост
# 11
Мерси! Започвам да давам 2 пъти седмично Hug  bouquet
Виж целия пост
# 12
Мерси! Започвам да давам 2 пъти седмично Hug  bouquet
може и 3 пъти.
Виж целия пост
# 13
Мерси! Започвам да давам 2 пъти седмично Hug  bouquet
Оф Димяни и аз като теб. 3-4 пъти за 3-4 месца. Просто не се сещам. Май ще почна и аз да давам на Ема. Thinking Не 2* седмично, ама поне от време на време. То и 2* месечно да й дам пак си е напредък. Joy
Виж целия пост
# 14
Ще се сещам няма как Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия