Как се укрепва имунната система?

  • 1 580
  • 4
Сезонна работничка съм в момента в чужбина.
Преди няколко седмици една млада жена, полякиня, получи възпаление на гърлото, което доведе до силна кашлица,а по-късно и блокиране  на хранопровода. Лекарите са 'и казали, че причината е в особен вид бактерия, която е много устойчива на антибиотична атака, защото антибиотикът, който 'и беше предписан, не 'и помогна.
Стигна се до там, че тя не можеше да преглъща дори течности...Съпругът 'и я отведе спешно в болница в родината им.
Той се върна след две седмици и ни каза разтревожено, че тя е все още в болницата. Сега приема по малко храна, но все още с големи усилия.
Как може да се помогне в тази ситуация на младата жена?newsm11
Може би изходът е в укрепване на имунната 'и система?
Какво мислите по този проблем?
Как се укрепва имунната система? newsm78
Предврателно ви благодаря за отговорите!   bouquet

Виж целия пост
# 1
Има много продукти за укрепване на имунната система, но те се приемат предварително преди да се разболееш. Предназначението им е да подсилят имунната система когато си здрава, за да може по - лесно да се справя с болестотворните микроорганизми.
Виж целия пост
# 2
Калорична храна, натурални сокове, плодове и зеленчуци.
Слънце, въздух и вода.
Положителни емоции.
 Peace
Виж целия пост
# 3
Според мен е строго индивидуално. Методите за укрепване на имунната защита при едни хора дават добър ефект, а при други не. Брат ми работи тежка физическа работа и казва, че като приема  Центрум груп витамините се чувства страхотно, а аз не чувствам никакъв ефект и нищо по-различно. Аз страхотно се повлиявам от билкови отвари  и чайове, лекувам възпаленото си гърло така например и не приемам нищо друго. Но брат ми разболее ли се, пие - не пие чайове, до ангина стига.
А иначе не е вярно, че само профилактиката помага, ако имунностимулиращи препарати се приемат и по време на болест, болният оздравява по-бързо. Лошото е, че има откровенни "ментета", продавани по аптеките като препарати със страхотно действие.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите!
Съпругът на тази млада жена ми каза, че тя вече е добре.
Излязла е от болницата!    Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия