Лаптоп от Щатите?

  • 4 478
  • 24
Имам приятел, който има възможност да ми изпрати лаптоп.
Много ви моля да ми обясните подробно какъв е реда. Съвети и препоръки ?!?!?!? Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Ако има това значение за теб, имай предвид, че клавиатурата няма да има кирилица. Дори и да не ти трябва, ако в даден момент решиш да го продадеш, тогава може да се затрудниш.
Смяната на клавиатура на лаптоп е малко по - особена. Ние в момента също проучваме въпроса, понеже сме поръчали лаптоп от Дубай.
Виж целия пост
# 2
Че те лаптопите по принцип клавиатурите им нямат кирилица....което не е проблем, може да се занесе в последствие да се добавят знаците.

А иначе - най-лесно е ако има кой да ти го донесе направо...с пращането не знам как става точно.
Виж целия пост
# 3


А иначе - най-лесно е ако има кой да ти го донесе направо...с пращането не знам как става точно.

Точно това е проблема, че когато излизаш от страната, нямаш право да носиш повече от един лаптоп.  Поради тази причина трябва да ми го изпрати, но нито той, нито аз знаем как става
Виж целия пост
# 4
От къде не можеш да изнасяш повече от един? Аз лично съм носила от САЩ насам 3 лаптопа без проблем, никой не ти казава колко да изнасяш. Проблема е да не са заядат с него тук. На мен нищо не ми казаха, а друг път съм пътувала с 2 лаптопа от САЩ към Б-я.
За кирилицата го носиш и за 20 лева ти слагат и кирилица.
Аз винаги съм използвала лаптопи от САЩ. Сега съм с DELL и даже гаранцията му важи.
Виж целия пост
# 5
От къде не можеш да изнасяш повече от един? Аз лично съм носила от САЩ насам 3 лаптопа без проблем, никой не ти казава колко да изнасяш. Проблема е да не са заядат с него тук. На мен нищо не ми казаха, а друг път съм пътувала с 2 лаптопа от САЩ към Б-я.
За кирилицата го носиш и за 20 лева ти слагат и кирилица.
Аз винаги съм използвала лаптопи от САЩ. Сега съм с DELL и даже гаранцията му важи.

А къде го носиш за кирилица?  Embarassed
Виж целия пост
# 6
Ще питам мъжа ми и ще пиша утре че той не е в Б-я.
Виж целия пост
# 7
От къде не можеш да изнасяш повече от един? Аз лично съм носила от САЩ насам 3 лаптопа без проблем, никой не ти казава колко да изнасяш. Проблема е да не са заядат с него тук. На мен нищо не ми казаха, а друг път съм пътувала с 2 лаптопа от САЩ към Б-я.
За кирилицата го носиш и за 20 лева ти слагат и кирилица.
Аз винаги съм използвала лаптопи от САЩ. Сега съм с DELL и даже гаранцията му важи.
Предният път е имал големи проблеми и затова сега не иска да си има неприятности.Предложи да ми изпрати и това е единственият вариант за мен. Това е . 33uu Какви са условията - съвети и препоръки приемам, защото нищо не ми е ясно.
Виж целия пост
# 8
по принцип няма право, може да каже, че единия е личен а др служебен, но ако се заядат, имат право...
Виж целия пост
# 9
записвам се да следя темата, че и аз съм заръчала лаптоп- и най-вече ме интересува частта с кирилицата, че си я използвам.  Laughing Моя ще годонесат, но проучи въпроса как стоят нещата с DHL например. Предполагам, че ще е доста скъпа доставката, но поне ще е сигурно. Има и вариант по пощата, като задължително се посочва точно какво се изпраща и се изпраща като подарък, за да не се плаща мито, но тозивариант е доста рискован-чувала съм за случаи, в които получават опакована пратка, с абсолютно същото тегло, но вътре ... Shocked всякакви боклуци, но не и изпратеното , за да се докара грамажа
Виж целия пост
# 10
Така като чета.. вие на кирилица ли пишете бре, хора?
Аз ползвам кирилизираща програмка Flex Type, и ползвам клавишите на латинските буквички.
Не е ли много трудно с кирилицата?
Виж целия пост
# 11
Така като чета.. вие на кирилица ли пишете бре, хора?
Аз ползвам кирилизираща програмка Flex Type, и ползвам клавишите на латинските буквички.
Не е ли много трудно с кирилицата?

Който както си е свикнал, на мен кирилицата ми е по лесна от фонетиката.
Виж целия пост
# 12
А къде го носиш за кирилица?  Embarassed

"ДЕСТ" гр. София, ул. Гео Милев № 28 Телефон: 02/ 72 08 10
Виж целия пост
# 13
Имам приятел, който има възможност да ми изпрати лаптоп.
Много ви моля да ми обясните подробно какъв е реда. Съвети и препоръки ?!?!?!? Praynig Praynig

Понеже пратката ти ще е скъпа, предполагам че би искала да я застраховаш. Като го направиш, ще трябва тук да платиш ДДС, мито май няма за компютъри. Номера с подаръци не минават, всичко >45 евро по закон се обмитява, освен ако не е мостра. Така че прецени, дали  си струва да го пращаш тук.
Виж целия пост
# 14
А къде го носиш за кирилица?  Embarassed

"ДЕСТ" гр. София, ул. Гео Милев № 28 Телефон: 02/ 72 08 10
Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия