Да живее Българската православна църква!

  • 5 465
  • 80
Снощи - заради сватбата на чалга-изпълнителя Бареков - са били всички църковни камбани в Пловдив. В репортажът по бТВ самия той размаха икона и изкрещя заглавието на тази тема (явно) за да се реваншира.

Аз ли съм предубедена, защото още ми е пред очите как маа кючеци или и на вас ви се струва тъпо?
Виж целия пост
# 1
То това трябваше да се види, трудно се поддава на описание. Беше пиян и размахваше икона. Крясъкът с името на темата - неколкократно повторен. Май имаше и нещо от сорта на "сключи брак с жена си". Както и да се нарича, все е лош вкус само по себе си, и без да е нужно да познаваме периода с танците.
Виж целия пост
# 2
Аз пък се чудя дали той си е платил ефирно време ?
Или е инициатива  на БТВ ?
Но както и да е , според мен е проява на много лош вкус.
Пък и кой е Бареков ? Просто един телевизионен водещ. Като всички останали  Grinning
Виж целия пост
# 3
Барбареков? Тъпа, селска пръчка!
Виж целия пост
# 4
Дудуков си е символ на чалгарията в журналистиката изобщо
Виж целия пост
# 5
Дудуков си е символ на чалгарията в журналистиката изобщо
...за мен той е "поръчков" журналист  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
Създаде новина, обаче, човекът... За да си начеше егото и да огласи Пловдив, се държа като фен на Бешикташ (пример във фен-културата).
Виж целия пост
# 7
Ама че долно!И Бареков ми е противен и мазните попчета,които не падат по-долу от него.Разказвали са ми много пикантни подробности от оргии на свещеници.Откъде накъде ще бият всички камбани за него?Срам нямат нито от хората,нито от бог.
Виж целия пост
# 8
Да, и на мен ми се стори тъпо да бият всички камбани заради него.
А и това размахване на иконата беше повече от смешно и неумесно... доста превъзбуден трябва да е бил.
Не харесвам Бареков, може и да съм предубедена.
Виж целия пост
# 9
Да, ама в сутрешния блок дадоха повторение, ноооооо... без възторжения призив Mr. Green
Срам ли ги е, що ли ?
Виж целия пост
# 10
Изтрезнял е вече.
Виж целия пост
# 11
Не харесвам Бареков...още по-малко харесах изказването му...Но, харесах съпругата му.
Виж целия пост
# 12
Нямам отношение към Бареков, защото не съм го гледала. Работното ми време започва с неговото. Но снощното му  изпълнение пред камерите беше тотална простотия! Тотална простотия е и биенето на всички камбани. Честно казано, в първия момент си помислих, че не съм разбрала добре.
Виж целия пост
# 13
Бареков е лицето на нашето общество. Нашето ъ-ъ-ъ поп-фолк общество. Tired (О, не. Не чалга, не. Поп-фолк!  Mr. Green).
Виж целия пост
# 14
Да, ама в сутрешния блок дадоха повторение, ноооооо... без възторжения призив Mr. Green
Срам ли ги е, що ли ?
А, напротив, точно възторжения призив ме накара да се обърна към работещия телевизор тази сутрин. И мен това ме подразни. Останах с впечатление, че не знаеше какво да каже, та се изцепи с "Да живее..."
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия