Колко време след положителен тест трябва да се отиде при гинеколог?

  • 6 561
  • 46
Здравейте! Въпроса ми може да е смешен..., за което се извинявам.
Вчера си направих тест и беше положителен, днес мисля да ходя при лекар, но искам да ви попитам как сте процедирали вие? Да изчакам ли и да направя 2 тест или да ходя?
Ако теста е верен, мисля че съм във втората седмица Rolling Eyes
Предварително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Втората седмица след оплождането, но се води 4-та седмица от бременността. Смята се от датата на последния цикъл. Трудно ще се види нещо, още е рано, според мен. Изчакай още седмица-две.
Виж целия пост
# 2
Аз помня, че ходих десет дни след закъснението. Може просто да се обадиш на лекаря си и да го попиташ кога е най-добре да отидеш.  Peace
Виж целия пост
# 3
Втората седмица след оплождането, но се води 4-та седмица от бременността. Смята се от датата на последния цикъл. Трудно ще се види нещо, още е рано, според мен. Изчакай още седмица-две.
Peace
След две седмици ще има какво да видиш  Grinning
Честито!
Виж целия пост
# 4
Честито. preggo Към 6-7 г.с. иначе по-рано няма какво да се види.
Виж целия пост
# 5
И на мен док ми каза да отида в 6-7 г.с. защото преди това не се виждаше почти нищо. Желая ти успех и една щастлива бременност.
Виж целия пост
# 6
и аз ходих в 6 г.с. тогава ми потвърди бременността, но каза да отида към 10г.с. за да се види нещо все пак  Wink
Виж целия пост
# 7
На преглед отидох 7 дни след закъснение на цикъла.
Виж целия пост
# 8
Направо отивай - на място, където има приставка за вагинален преглед. За да се види, че всичко е наред. Платен вариант - център Пиротска. Със ЗК - поликлиниката в МД.
Виж целия пост
# 9
Честито!!!  bouquet
Иди на лекар, не чакай!
Виж целия пост
# 10
Честито!Най-добре се обади на лекаря си да ти каже кога да отидеш.Аз лично отидох чак в третия месец  Embarassed
Виж целия пост
# 11
Аз си направих два теста - положителни.След това веднага се обадих на док., за да потвърди, че нещо не ми се вярваше.Вече след като го потвърди със сигурност (бях трета седмица), той ми обясни как да процедирам с направление за избор на лекар за ЖК, за изследвания и т.н.
Виж целия пост
# 12
и аз ходих в 6 г.с. тогава ми потвърди бременността, но каза да отида към 10г.с. за да се види нещо все пак  Wink
Peace


....и честито   bouquet
Виж целия пост
# 13
Мисля,че веднага трябва да се отиде на гинеколог за да се направи картон и да се следи бременността,
Виж целия пост
# 14
Честито. preggo Към 6-7 г.с. иначе по-рано няма какво да се види.
Peace
ПП:Отидох 10 дни след закъснението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия