Bfree

  • 767
  • 4
По принцип съм спокоен човек и не се влияя толкова лесно, но напоследък след многото публикации за вредата от пластмасовите шишетата реших да взема мерки.
Ползвах до сега Авент, сменях ги често на около 3-5 месеца в зависимост от това колко ги употребявам.
Обиколих целият квартал и съседните да си намеря стъклени шишета, накрая отидох и си купих от Джъмбо.  На стъкленото шише имаше триъгълниче със 7 / ама нали било само за пластмасата или аз пак не съм разбрала  newsm78/. Както и да е дъщеря ми счупи шишето с вода на първият час в който ги ползвахме /метна го от количката/, разхвърчаха се стъкла на всякъде.
Явно това като вариант не беше подходящо за дете над годинка.
Реших да взема Бфрее, намерих едно единствено шише пак като обиколих аптеките в района. махнах му вътрешните джади и сложиш авентския биберон от горе.
На много места ми казаха че нямали  стъклени шишета и Бфрее, явно има доста голяма паника сред потребителите след като на всякъде са свършили. Поръчах си Bfree от електронен магазин, но като разгледах няколко такива видях че има доста шишета които  са Бефрее , но логото им е различно, както и производителите  newsm78.
Моля кажете кой го произвежда, аз знам че фирмата е от Израел  Бефрии плюс, а не Борн фрии / моля да ме извините нещо не мога да пиша на латиница прецака ми се клавиатурата/ или двете са едно и също  newsm78
От къде мога да си намеря такива шишета за района Красно село, Борово, Белите брези става въпрос.

Виж целия пост
# 1
Ето виж тази тема
Виж целия пост
# 2
 Ами в България масово се продават Bfree Plus, които са израелски, а Born Free са амрикански. Май.  Rolling Eyes До колкото знам израелските са по-добри. Сега нямам възможност да потърся как точно стоят нещата.
Виж целия пост
# 3
Ползвах стъклено шише за вода. После някъде го загубихме. Видях, че детето ти е над годинка. Сияна на 1 годинка започнах да я уча да пие от чаша - научи се за около седмица. Сега навън, когато излиза на разходка, бабите й носят малко стъклено шише с капачка - от соковете "Сонда", и една малко чашка - пие от шишето направо, или й сипват в чашката.

Така че, ако се затрудниш с намирането на правилната марка, имай горното предвид като идея.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Аз я уча да пие от чашка, имам и с мек и с твърд накрайник за сега нямам успех. Тя изобщо не обича сокове, така че това допълнително ме затруднява.
Надявам се скоро да привикне, но до тогава ще трябва да й взема някакви шишета и за това предпочитам Бфрее, особено за млекцето вечер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия