скъсена шийка?

  • 1 916
  • 1
Здравейте мами, миналата седмица ми откриха скъсяване на шийката на матката. Изписаха ми лекарства за контракциите/ такива имах още от 4 месец- безболезнени/ и ме пратиха вкъщи да лежа. Утре трябва да съм на преглед. Искам да питам мамите, които са имали вече този проблем как се процедира в такива случаи. Колко често се ходи на преглед и какъв трябва да е той - в смисъл вагинален с туширане ли, че малко  ме озадачава ако ще трябва всеки път да ми бърникат Rolling Eyes
Прочетох доста в нета за шийката и всички момичета говорят с колко е скъсена в см или в %, а на мен нищо не ми казаха като цифра, само че е скъсена, та да питам как става измерването на дължината с какво  newsm78
Ох..... и друго да питам под да си лежа точно това ли се има в предвид или може да си вдигам възглавицата пак в леглото де ама да съм полу легнала.
И изобщо съвети приемам всякакви, каквото се сетите по темата Hug
Виж целия пост
# 1
Според мен не би трябвало да те тушират всеки път,защото това само по себе си може да предизвика контракции.За леженето...не е необходимо да си напълно легнала.Нагласи се както ти е удобно,също така не е необходимо и да си все в леглото,просто се нуждаеш от много почивка,много спокойствие.Върши това което е приятно за теб,хубава книжка,приятен филм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия