Слатина - 65 или 61 градина?

  • 750
  • 4
Колебая се между двете детски ясли - 65 и 61 ОДЗ в Слатина #Crazy #Crazy
Ако имате впечатления, мнения, моля Ви кажете - коя е по-добрата градина  Thinkingот гледна точка на персонал, база и т.н. Предварително благодаря на всички и пожелавам слънчев и усмихнат ден...  bouquet
Виж целия пост
# 1
Мога да ти кажа само за 65-то ОДЗ. Моят син е там и съм много доволна. Базата е много прилична, храната е супер (в сравнение с първата ясла в която бяхме). Персоналът е готин, винаги ни посрещат с усмивка сутрин на вратата (пак за разлика от първата ясла, в която все гледах едни намусени физиономии тип "пак ли го водите"). Най-вече се водя по детето си, което учудващо ходи с желание на ясла и вечер ми разказва как са папкали, спинкали, играли.... Разбира се не всичко е цветя и рози. Веднъж си го взех ухапан, веднъж беше паднал  и си беше ударил челото, даже лепенка му бяха сложили  Grinning, но ми обясниха точно как е станало, даже леличката беше толкова притеснена, че ще се карам, че направо усещах, че сърцето й ще изскочи докато ми обесняваше.... но това са бели кахъри за мен, защото като го знам колко  е палав и не се спира на едно място.... Другото хубаво е че учат много неща, непрекъснато правят някакви апликации, учат песнички... и гледат много филмчета  Laughing. Директорката е усмихната жена, която винаги е готова да изслуша родител. Като цяло съм много доволна и ще го оставя да продължи в същата детска градина. За мен най-важното е че детето ми се чувства добре, не е стресиран и ходи с желание - това е водещото, което ме кара да харесвам тази ясла.
Виж целия пост
# 2
Lord of the Dark и аз  много благодаря за отговора, и сме записани там...ще следя мненията на мамите с интерес #Crazy
Виж целия пост
# 3
Много благодаря за отговора ти,   :bouquet:Lord of the Dark, сигурно яслата наистина е добра.... Laughingмного се притеснявам обаче, може би ще се наложи да се взимаме на обяд, предполагам няма да има проблем от страна на персонала... ooooh!моето дете е доста привързано към мен и ще падне голям рев... #Crazyох, а за 61 ОДЗ......... Rolling EyesЖелая спокоен и усмихнат ден на всички майчета... Hug
Виж целия пост
# 4
dobi 72 въобще не се притеснявай за взимането на обяд! Лелките даже ще се радват, че някое от децата ще си тръгне по-рано  Twisted Evil. При нас в началото даже беше препоръчително да си го взимаме на обяд, защото плачеше за мама и не даваше на другите деца да спят. При нас имаше и фактор смяна на яслата..... моите наблюдения за децата (поне що се отнася до моя син) е че ги е страх, че ги оставяш завинаги. Много приказки изговорих как мама ще дойде да го вземе и т.н. Но всичко отшумя с времето. Просто видя, че наистина всяка вечер идвам и той няма да остане там "изоставен"  Grinning. Така че мога да те посъветвам само да се заредиш с търпение и много, много, много любов, която детето ти винаги да усеща. И важното е сутрин да се опиташ да си спокойна когато го оставяш и  да се опиташ да го убедиш, че отива да се забавлява.
Абе и аз едни съвети давам, ама като се сетя и на мен какво ми беше в началото... така че напълно разбирам притесненията ти и стискам палци всичко да мине колкото се може по-бързо и по-леко.
Айде стига съм писала, че за другите не остана  Mr. Green.
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия