Движение за.... непохватни

  • 1 331
  • 14
Моите разсеяност и непохватност са направо пословични и успявам да си докарам травми от най-обикновена (спокойна) игра на баскетбол например.. #Crazy Но ужасно много ми се прави нещо и вече не издържам на едно място. Можете ли да ми препоръчате някакъв спорт или дейност, където вероятността за травми да е малка?  newsm78 Просто не смея да рискувам много, понеже съм чупила крак два пъти в последните 2 години (точно в разни абсурдни ситуации) и явно само с внимаване при мен не става..  hahaha
Виж целия пост
# 1
Според мен плуването е безопасно! Peace
Виж целия пост
# 2
Повече разходки , че като се замисля май няма безопасен спорт newsm78 (щом от спокойна игра на баскетбол си докарваш такава беля)
Все едно нищо не казах ама .....
Всъщност пробвай с шах  Laughing , майтап
Виж целия пост
# 3
Препоръчвам аквааеробика. Страхотно е!
Виж целия пост
# 4
Според мен плуването е безопасно! Peace
Peace
както и можеш да си купиш велоергометър newsm39
Виж целия пост
# 5
И аз препоръчвам плуване - цялото тяло се натоварна равномерно, изцяло положителен ефект. Също и разходки със смяна на ритъма.
Виж целия пост
# 6
Шах Peace
Виж целия пост
# 7
Поци, не се шегувай с това, положението е трагично! Хаха.
Виж целия пост
# 8
Поци, не се шегувай с това, положението е трагично! Хаха.

Не може да е чак толкова трагично,затова се шегувам  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
.......и баскета не е споко игра Peace
Виж целия пост
# 9
Пилатес Heart Eyes.
Виж целия пост
# 10
Каланетика. Съвсем безопасна е.  bouquet
Виж целия пост
# 11
 Ходене на пътека или велоергометър.
Виж целия пост
# 12
Освен ако по неведоми пътища успееш да паднеш от велоергометъра, това е най- удачният вариант  Laughing
Виж целия пост
# 13
Да, и аз не велоергометъра почнах да си концентрирам усилията (добре, че си го имам в нас).. Пък ако взема и на него да се контузя, ще пусна тема да се похваля.
Виж целия пост
# 14
Да, и аз не велоергометъра почнах да си концентрирам усилията (добре, че си го имам в нас).. Пък ако взема и на него да се контузя, ще пусна тема да се похваля.

 ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия