Инструктор по плуване -къде?

  • 3 134
  • 8
Търся инструктор за 9г. си син, който все още не умее да плува.За съжаление там , където ходим ще са до края на месеца ConfusedА все пак искам да се оползотвори лятото с този прекрасен спорт:)
Ще ми е от полза всякаква информация, предварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Провери в спортната палата. Не знам дали имат лятна ваканция. Треньорът не е индивидуален. Преди време групите за начинаещи бяха от по 5-6 деца.
Мисля, че по големите хотели с басейни може да се намери индивидуален треньор. Но не съм запозната с това.
Виж целия пост
# 2
Дъщеря ми ходи в басейна Спартак и аз съм много доволна.
Има два варианта за плуване с инструктор - 8 пъти месечно или 12 пъти месечно, като всъщност става дума за период от 5, а не 4 седмици. В този период сам си избираш кога да ходиш, в смисъл, че след като избереш инструктор си записваш часовете му и се включваш когато ти е удобно. Треньорката на дъщеря ми има часове всеки делничен ден по 2 часа (17, 18 и 19 часа в зависимост от дните), а в събота и неделя по 3 (11, 12 и 14 часа).
Виж целия пост
# 3
Наско Берберов - в клиниката на Мазнейкова  Peace
Виж целия пост
# 4
Наско Берберов - в клиниката на Мазнейкова  Peace

Може ли малко повече информация като цени и дни на работа. Дъщеря ми е на 2г. и 10м и ми се иска да я водя на интересни места сега през лято.
Виж целия пост
# 5
Наско Берберов - в клиниката на Мазнейкова  Peace

Може ли малко повече информация като цени и дни на работа. Дъщеря ми е на 2г. и 10м и ми се иска да я водя на интересни места сега през лято.

http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50 тук има координати
Виж целия пост
# 6
[[/quote]

http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50 тук има координати

[/quote]

Да и аз го разгледах сайта но ми се щеше да разбера от ходили там , а и цени никъде не са поместени
Виж целия пост
# 7
За индивидуален нямам претенции PeaceСпартак за жалост ми е доста далече Tired
надявах се някой да има инфо от Червено знаме Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Ние ходехме миналото лято в клиниката на Мазнейкова. Бях много доволна от условията, отношението на треньорката - Берберов е за по-големите. Цената беше 7 лв на урок.  Синът ми обаче започна да плаче от големия басейн и го спряхме. Иначе са в едно малко басейнче, като джакузи - има го в сайта. Освен това и на мен ми беше много далеч и неудобно. Но взимат и много малки деца - около тригодишни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия