Координати на частна детска кухня Лакомник-Варна?

  • 13 141
  • 96
Някой да знае някакви координати на тази частна детска кухня във Варна. Казва се лакомник и има повреден сайт в нета.
Лакомник
Виж целия пост
# 1
Чувала съм,че в кв."Аспарухово" ще отварят частна детска кухня,но дали е вярно и къде точно-незнам.
Виж целия пост
# 2
Доколкото имам инфо,още не функционира.Щяла да предлага доставка по домовете. Peace
Виж целия пост
# 3
ул.Найчо Цанов-някъде в центъра,ама къде не знам.Цената за купон на място е 2,80,а при доставка+1лв.И този тел.0884241704
Виж целия пост
# 4
Преди седмица разглеждах сайта.  GrinningНамира се в Аспарухово, знам че мацката, която я прави е много навита и се стреми да изпълни абсолютно всички изисквания за качествени продукти и технологии   chef В момента си вади последните разрешителни и може затова да не работи нещо сайта.  newsm78

Като разглеждах менюто ми направи впечатлние, че може би ще е по-подходяща за деца, които си хапват доста неща, т.е. около година.

Имам разнос по домовете, седмичния купон беше 7 лева, а 9 е с доставка до дома.
Виж целия пост
# 5
Да ви обясня точно къде се намира - видях я вчера, но още не е отворено. На следващата спира на №2 след центъра на Аспарухово в посока бункера.
Виж целия пост
# 6
Мацката е много готина, току що говорих с нея. Разрешителните според нея трябва да са готови до края на седмицата и да заработи Simple Smile Който иска може да звъни, записва клиенти мацката  Laughing
Виж целия пост
# 7
Само да уточня, че днес говорих с жената и всъщност седмичния купон не е 9 лв., а 19 лв с доставката.  Peace
Виж целия пост
# 8
Еееееееее, чак пък 19лв, лекинко се е поуляла. Държавната кухня при все субсидията от държавата е 6лв, тази дори с доставка по домовете 19лв, чак пък, това са 80лв за храна само за дребосъка на месец. В един Пловдив, купонът от частната кухня е 9лв, пак с доставка по домовете, ние сме големи гъзари-3 пъти по-скъпо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не знам какво ще готви на малките, но пюрета да му вземам по 3 пъти на ден, по-евтино ще ми излезе.

Менюто за седмицата http://lakomnik.com/page6.php, да ме извиняват, че струва толкова.
Виж целия пост
# 9
запис да следя темата
най- накрая някой се престраши да отвори детска кухня
наистина си има голяма нужда
който взима държавна знае че качеството на храната не е от най добрите но за 1 лв толкоз
аз съм съгласна да давам по 20 лв на седмица но  да получавам  храна съобразена с дневните му нужди , държавната далеч не ги покрива
дано да е така , ще се запиша
успех на новата кухня
Виж целия пост
# 10
Започвам да си мисля, че проблемът не е в цената на храната, а в транспорта.
Оххх, сигурно ще е много вкусно, ама някак си 19лв множко ми се виждат, въпреки че пък е за 6 дни все пак, още съм в триумене аз  newsm78 са
Виж целия пост
# 11
И аз се надявам да е вкусно, понеже много пъти съм се убеждавала, че всяко нещо било заведение или нещо от сорта, когато заработи в началото всичко е перфектно, но с течение на времето нещата се променят било то за сметка на качеството, количеството и т.н. В разговора, който проведох с жената стана ясно, че таксата за доставка е 1 лв. , така че тази цена за седмичния купон не е толкова висока заради транспорта, в нея са включени купичките в които се доставя храната, които са за еднократна употреба и позволяват храната да се затопля в микровълнова фурна например. Единственото, което искат от записалите се е бележка от личната лекарка, че детенцето няма някакви алергии, понеже храната която ще се приготвя е като за големи деца, които си хапват от всичко. 19 лв. на седмица от където и да ги погледнем са си множко, но пък от кухнята която съм ползвала един единствен път изобщо не съм доволна и досега аз си готвех вкъщи, не че ми тежи, но ми се иска менюто ни да е по-разнообразно, затова ще пробваме тук и дано си заслужава паричките.  Peace
Виж целия пост
# 12
Хайде аз чакам да споделите мнение, да се престраша Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Еееееееее, чак пък 19лв, лекинко се е поуляла. Държавната кухня при все субсидията от държавата е 6лв, тази дори с доставка по домовете 19лв, чак пък, това са 80лв за храна само за дребосъка на месец. В един Пловдив, купонът от частната кухня е 9лв, пак с доставка по домовете, ние сме големи гъзари-3 пъти по-скъпо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не знам какво ще готви на малките, но пюрета да му вземам по 3 пъти на ден, по-евтино ще ми излезе.

Менюто за седмицата http://lakomnik.com/page6.php, да ме извиняват, че струва толкова.

Не знам как ще ти излезе да вземаш пюрета 3 пъти на ден,по-евтино.Аз понеже вземах пюрета по 3 на ден и за седмица ми излизаше 70 лева тази екстра.Пюретата бяха Хип,Нестле Алете,Семпер.На Ганчев не съм вземала.Така,че ако в тази кухня готвят с качествени суровини,на мен ми е изгодно.Защото в детската държавна кухня,като гледам какви олиота и сухи млека изобилстват всеки ден, съм далеч от мисълта,че детето ми се храни качествено Peace
Виж целия пост
# 14
Вижте далеч съм от мисълта да превръщам темата в спор до колко вкусна и полезна е храната от държавната кухня, колко струва и други подобни. Така или иначе никой не ми гарантира с какви суровини готвят и в частната. За пюретата и аз купувам Хип, но не става въпрос за това, защото много деца се изхранват с Ганчев за 3лв на ден и растат живи и здрави, говоря в общия случай.

Ще се радвам и ще съм благодарна ако някой сподели впечатления от вкуса, доставката и всичко около "Лакомник" от първа ръка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия