запек

  • 751
  • 10
колко често трябва да ака бебче на изкуствена храна ние не сме акали от един ден  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Питай тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=16.0

Виж целия пост
# 2
Моите и двете деца акаха по веднъж на ден, били са на АМ.Случвало се е и по 3 дена да не акат и едва тогава правя клизма.
Виж целия пост
# 3
колко често трябва да ака бебче на изкуствена храна ние не сме акали от един ден  Rolling Eyes
Значи е все още много рано да се говори за запек.
Виж целия пост
# 4
Запек е когато бебето не е акало повече от 4,5 дни,ако се напъва,но не може да се изака и чувства болка,акото е твърдо и бебето чувства постоянен дискомфорт,поне така ми обясни моята педиатърка.Ако много се тревожиш се обади да питаш педи Peace
Виж целия пост
# 5
колко често трябва да ака бебче на изкуствена храна ние не сме акали от един ден  Rolling Eyes
Значи е все още много рано да се говори за запек.
Именно  Peace
Виж целия пост
# 6
Ние също сме на АМ и се случва да акаме през ден, дори два.
Виж целия пост
# 7
Ако детето не е акало един ден, не е запек. При нас запекът беше често явление, докато бебо беше 2-3 месечен (беше само на кърма). Случваше се по три дена да не ака и аз тогава правех гадната процедура с термометъра. След навършването на три месеца, сутрин давах по 2-3 кафени лъжички прясно пасирана круша и имаше много добър ефект (по съвет на педито).
Виж целия пост
# 8
Изчакай още. Клизмите не са решение. Аз съм брала ядове със запек на беба, но преминава. Laughing
Виж целия пост
# 9
От 10 пъти на ден до 1 път на 3 дни е нормално при бебетата. Ако консистенцията на изхожданията не е кашава а по твърда, тогава може да се говори за запек и може да се замислиш за смяна на АМ, но не винаги причината е в АМ. Ако даваш капки за колики, може и от тях да се запича
Виж целия пост
# 10
Запек е когато бебето не е акало повече от 4,5 дни,ако се напъва,но не може да се изака и чувства болка,акото е твърдо и бебето чувства постоянен дискомфорт,поне така ми обясни моята педиатърка.Ако много се тревожиш се обади да питаш педи Peace

 Peace 
Така е в началото, докато бяхме на месец - два.... После започна да ака през ден по веднъж - като по часовник...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия