Ходите ли на къмпинг?

  • 8 355
  • 56

Анкета

Ходите ли на къмпинг?

Опции:

Я да видим обичате ли полевите условия?  Wink
Виж целия пост
# 1
По-Убаво от хотела нЕма  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Не Naughty
Виж целия пост
# 3
Абе много обичам, ако има яка компания, ама тва лято определено ще пропуснем Wink
Виж целия пост
# 4
По-Убаво от хотела нЕма  Mr. Green

Абсолютно. Иначе за 3-4 часа да.
Но ние сме по удобствата.
Виж целия пост
# 5
Къмпинг звучи много романтично,но...предпочтам хотелче с всички удобства.
Виж целия пост
# 6
Да, едно време всяко лято ходехме на Градина на бунгало с нашите. Обаче бунгалото беше с всички удобства - кухня, баня, телевизор и голяма вернада отпред. Плажът на 10 метра, а вечер като си легнеш и чуваш прибоя на вълните. Всяка вечер се събирахме на маса отпред, същото правеха и съседните бунгала. Може би съм малко носталгично настроена, но не мога да го сравнявам с хотел Simple Smile А пък като деца каква игра на криеница и стражари и апаши падаше между бунгалата Mr. Green
Виж целия пост
# 7
ма ти сега да не хукваш по къмпингите?

Не сега ама другия месец... zа к`во съм си я купила тая палатка?  Party
Виж целия пост
# 8
Само хотел или обзаведен апартамент на хотелски принцип, но без хазяи.
Виж целия пост
# 9
Ходехме на палатка с нашите, но преди 1-2 години изгоря в пожар...
На хотелче обаче е по-гот - заради банята и WC
Виж целия пост
# 10
ами да ходила съм и сигурно пак бих отишла...ако имам възможност
 за лошите удсловия бих поспорила  Wink защото от къмпинг до къмпинг .......
 явно в Бг под къмпинг се разбира мизерно място..докато тук  пове4ето къмпинзи си имат вси4ко и обикновено се посещават с каравани ..да не говорим 4е като дойдат германците ..4овек не може да се нагледа на каравани ..(на хотели прили4ат), барабар 4е си докарват и мотори ,колела...4е и кристалните 4аши и дървените мебели.
....и на палатка бих отишла пак ..само мъни4ката да стане на 3-4  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
....и на палатка бих отишла пак ..само мъни4ката да стане на 3-4  Simple Smile

Сестра ми като беше малка (около годинката) и ходехме на палатка с нашите, zа да не се губи насам натам, щото естествено не можем вечно да вървим след нея, я върzахме с едно дълго въженце zа едно колче на палатката и ходи де ходи все наблиzо седи. Голям рахат  Laughing
Виж целия пост
# 12
на морето - по често квартира
на язовир или планина през лятото - на палатка може, даже бива  smile3508
Виж целия пост
# 13
тц, в никой случай.
на това нещо , дето няма ни баня , ни тоалетна, не отивам. 

  202uuи аз така.
Виж целия пост
# 14

Сестра ми като беше малка (около годинката) и ходехме на палатка с нашите, zа да не се губи насам натам, щото естествено не можем вечно да вървим след нея, я върzахме с едно дълго въженце zа едно колче на палатката и ходи де ходи все наблиzо седи. Голям рахат Laughing

това може да го патентоваш! аз ще го използвам съсъ сигурност, но не за сестра ми  newsm48
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия