камчия

  • 28 269
  • 77
Ако някой е почивал миналата година на камчия нека сподели впечатления от бунгала, плаж, цени и т.н . и ако може телефони
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
И аз търся мнения от Камчия.
По миналата година ходих на Мечта, малко беше мизерно, но пък имаше топла вода, когато си искаш, чаршафите бяха чисти, останах доволна. Все пак за парите който беше, си е супер.
Тази година разбрах че Мечта вече не работи и се чудя къде да ходя. Предпочитам бунгалата от другата страна, където не е реката, по ми харесва местността. Та и аз моля за съвет и телефони, кой бунгала стават и каквото се сетите пишете   bouquet
Виж целия пост
# 2
Ние резервирахме тук
http://vilirai.hit.bg/
Виж целия пост
# 3
Наши приятели почиваха в Камчия миналата година и не са доволни от мизерните условия.А пък за комарите,с които е пълно там нямам думи.
Виж целия пост
# 4
Много е мизерно не ходете там...
За децата ще е ужасно
Аз съм от Варна и знам!!
Виж целия пост
# 5
върна ли се някой от Камчия - как е тази година?? Пишете моля за отзиви.

днес резервирах тук: http://vilirai.hit.bg/

Доста рискуваме, че сме с малко бебе на 1г. 3 мес., но се надявам да имаме късмет и да ни хареса.  Praynig
Виж целия пост
# 6
И аз се интересувам от Камчия ?!
Виж целия пост
# 7
Побутвам, че и мен ме интересува.
Виж целия пост
# 8
Момичета не е хубаво много е запустено и няма никакви развлечения....
Иначе плажът е огромен и спокоен.
Зависи кой какво търси.
Няма и магазини - 2 бяха миналата година като единия е лафка не много хубава.
Иначе накрая на плажа няма никой и човек все едно е на частна лагуна.. Heart Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 9
Тази година Камчия е нападната от много комари.....Едно семейство принудително са си тръгнали от там още на другия ден...поне това беше тяхната версия за преместването им в нашата база.
Виж целия пост
# 10
върна ли се някой от Камчия - как е тази година?? Пишете моля за отзиви.

днес резервирах тук: http://vilirai.hit.bg/

Доста рискуваме, че сме с малко бебе на 1г. 3 мес., но се надявам да имаме късмет и да ни хареса.  Praynig


А вие вила Самоков или вила Финландия резервирахте? И какво ви казаха, как стават резервациите и всякакви такива неща ме интересуват.И тези вили са от страната дето не е реката, нали? Защото пише че са на устието на реката, но и в същото време на 50 метра от плажа, което е малко странно, а и помня че съм ги виждала, но не са на устието, аз затова нещо съвсем се обърках, къде са точно  Thinking
Виж целия пост
# 11
Ние резервирахме във вила "Финландия". Обадих се по телефона и резервирах.
В противоположния край на реката са, до уличката за плажа ( вярно е за 50те метра  Peace ).

Надявам се, като не са до реката, да няма комари.  Praynig Жената ми каза, че тази година са пръскали и в момента няма, но не знам как ще е в началото на август...



Виж целия пост
# 12
Тази година Камчия е нападната от много комари.....Едно семейство принудително са си тръгнали от там още на другия ден...поне това беше тяхната версия за преместването им в нашата база.

Ама то далеч не е само тази година, а от край време. Няма да забравя как бяхме седнали на едно капанче в гората и със сядането собственикът запали на три места около масата ни нещо да гори против комари. Да, но дъщеря ми реши да ходи до тоалетна - в момента, в който излезе от периметъра я нахапаха. Като се върна запалихме колата и бегом да ни няма.
След като сте с малки деца се запасете изобилно с Аутан Peace
Виж целия пост
# 13
Преди две години ходих и нямаше 1 комар, а мен комарите много ме обичат  Simple Smile. Щом е пръскано, не би трябвало да има проблеми.
Комарите са повечко в другия край, където е реката или поне аз така си мисля.
Balonesa мерси много   bouquet
Виж целия пост
# 14
Ние ще ходим там другата седмица. Има ли хранителен магазин или трябва да си носим някои неща? Да не вземем да умрем от глад?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия