тестери в Пловдив

  • 955
  • 6
Здравейте,

искам да ви попитам откъде в Пловдив си купувате тестери на парфюми и доволни ли сте?Аз знам само магазина на Венера козметик на ул.Железарска и се чудя заслужава ли си да си купя от тях?Предварително благодаря за мненията!
Виж целия пост
# 1
А защо не поръчка онлайн, щом не си убедена?
Виж целия пост
# 2
Онлайн съвсем не си сигурен какво ще получиш,но четох една друга тема,където имаше добри отзиви за няколко сайта и май ще пробвам.
Виж целия пост
# 3
Здравейте,

искам да ви попитам откъде в Пловдив си купувате тестери на парфюми и доволни ли сте?Аз знам само магазина на Венера козметик на ул.Железарска и се чудя заслужава ли си да си купя от тях?Предварително благодаря за мненията!
уличката над планет посока вми
Виж целия пост
# 4
Пък тези на Венера са далеч от истинността....
То по тези причини "Пловдив" смърди на хм....
Виж целия пост
# 5
Що бе? Аз съм купувала от Венера, но от магазина им до Водната палата и съм много доволна. Последно взех на Нина Ричи Премиер жур и си е супер парфюма.
Виж целия пост
# 6
От същия магазин до Водната палата купих един мъжки парфюм, като междувременно имах остатъци от същия, но закупен от Италия, колкото и да пръсках по разни сравнителни хартийки, дрехи, китки на ръце...има разлика. Първо, трайността им е 20-ина секунди, докато излезеш от дома си. Второ: не съм чак такъв специалист, за да хващам тънките нотки на ароматите, но...разлика има. Не е болка за умиралка. Ползваеми са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия