Имам нужда от мнение!!

  • 1 445
  • 20
Някой да сподели дали знае за подобни случаи: Ходя редовно на прегледи, консултации, морфология и т.н. и всичко си беше О.К.. но вчера на видеозона ми казаха, че само крачето на детето отговаря на г.с. 26, в която съм. Останалите показатели са с 3 седмици по -назад?! Главичката му отговаря на 24г.с., а телцето на 22-23г.с. И досега вървяло по-малко, но с 5-6 дни, което не е притеснително, а сега??
Виж целия пост
# 1
О, да ти кажа хич им нямам 100- процентово доверие на тия видеозони. Първото ми дете според тях трябваше да бъде 2кг, а се роди 2450. Второто около 3, а се роди 3800кг. Бъди спокойна , не се притеснявай предварително, не показват съвсем точно всичко!
Виж целия пост
# 2
Пък дори и да върви по-малко не е болка за умиране. Първото ми бебе вървеше малко, така се и роди , отговаряше на 34г.с , но вече е жив и здрав 2-годишен палавник.
Виж целия пост
# 3
Според ехографа на 2 АГ-та бебка беше "дребна".Е роди се 4кг. и 53 см.Не се впрягай толкоз.По-спокойно Peace
Виж целия пост
# 4
Щом до момента нищо такова не са засекли явно има някаква грешка. Не вярвай 100% на ултразвука.
Виж целия пост
# 5
Кой ти прави морфологията?
Виж целия пост
# 6
И аз съм на мнение че нетрябва да се вярва на 100% по спокоино
Виж целия пост
# 7
не се връзвай,моето отговаряше 8 г.с. назад,а се роди 6 г.с. назад
Виж целия пост
# 8
Д-р Марков ми прави морфологията и останах много доволна. Даже се чудя дали да не повторя. Гледаха ме двама лекари и двамата казаха, че изостава, но ще чакаме да видим поне 2 седмици.
Виж целия пост
# 9
Ох, поредните плашещи "мнения"... Аман от такива доктори... #2gunfire
НЕ се връзвай, уз не познава на 100%, примери за това, колкото щеш.
Дишай спокойно и се радвай на коремчето. Hug
Виж целия пост
# 10
Не виждам нищо притеснително Peace
Виж целия пост
# 11
Според ехографа бебето ми трябваше да се роди 4,2кг, а то се роди 3,650кг. Според ехографа развитието на плода изпреварваше доста г.с. в които се намирах, но като родих, Слава Богу, всичко си беше наред. Поне 10% възможна грешка може да ти даде ехографа. Не се стряскай.
Виж целия пост
# 12
Нищо страшно няма! Тук в момента има подобна тема. Прочети и нея!
Виж целия пост
# 13
Плацентата гледаха ли ти я?
Виж целия пост
# 14
Да! Казаха, че е добре каквото и да означава това. Май казаха, че е предна?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия