Галерия кърмачета - искате ли?

  • 12 589
  • 168
Като видях снимката на малката Ема на Зъхи и се сетих че можем да си направим галерия на кърмачетата и на дебелачетата и на не толкова дебеличките.
Януарките си имаме такава още от бременното ни време и си добавяме постоянно снимки...
Мисля че ще е интересно.
Какво мислите?
Виж целия пост
# 1
Дааа...с удоволствие ще се включа с дарение на снимки Grinning
Виж целия пост
# 2

дебелачета да искаш  Mr. Green

с най-голямо удоволствие.

и без друго докторът ни каза, че от следващия месец кантарът няма да ни хваща  Confused

и навсякъде ме питат: леле, с какво го храниш? като кажа само с цица, гледат ей така  Shocked Shocked Shocked

а той е на мама дебелунчето  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
айде и без това по цял ден я снимам Simple Smile
Виж целия пост
# 4
И аз съм за, макар че нямам много цифрови снимки на двата разбойника.
Една дойна крава, ама ела да видиш - единия ще се пукне от бузи, гривнички и коремчета, а другия щиглец и половина - само с един корем беше.
Ще сканирам и така ще ви пусна.
Виж целия пост
# 5
Ако искате да направя галерия в бгфото или някъде другаде и да ви пусна парола и име и да качваме - качваме.
Виж целия пост
# 6
Ако искате да направя галерия в бгфото или някъде другаде и да ви пусна парола и име и да качваме - качваме.

И аз давам снимка на кърмаче. Ама в кърмаческа поза или произволна?
Виж целия пост
# 7
i az sum za
Виж целия пост
# 8
хайде, Слънце, прави акаунт-а Grinning
Виж целия пост
# 9
Тъй като кърмачета беше заето
Името е

beboci

паролата е
mlqko естествено Grinning
Качвайте и пишете името не бебето и майката. Името от форума имам впредвид.
Виж целия пост
# 10
И ние сме "за"!  Grinning
Ама не очаквах чак толкова да ви впечатли нашата Ема!  hahaha Laughing Все яде, горкото момиче, друго не знае.   Blush Почвам да се чудя вече дали кърменето на поискване е най-удачният вариант за нас!  Rolling Eyes  Thinking
Виж целия пост
# 11
Тъй като кърмачета беше заето
Името е

beboci

паролата е
mlqko естествено Grinning
Качвайте и пишете името не бебето и майката. Името от форума имам впредвид.
Слънце къде е това?Имам предвид в бгфото или някъде другаде.
Виж целия пост
# 12
И ние сме "за"!  Grinning
Ама не очаквах чак толкова да ви впечатли нашата Ема!  hahaha Laughing Все яде, горкото момиче, друго не знае.   Blush Почвам да се чудя вече дали кърменето на поискване е най-удачният вариант за нас!  Rolling Eyes  Thinking
Аз пък си мисля, че прякора Зъхи-чуденката много ще ти отива Mr. Green
Виж целия пост
# 13
И ние сме "за"!  Grinning
Ама не очаквах чак толкова да ви впечатли нашата Ема!  hahaha Laughing Все яде, горкото момиче, друго не знае.   Blush Почвам да се чудя вече дали кърменето на поискване е най-удачният вариант за нас!  Rolling Eyes  Thinking
Аз пък си мисля, че прякора Зъхи-чуденката много ще ти отива Mr. Green

Е, в случая смятам, че има резон!  Crossing Arms И ти да си с такова дебело бебе, и ти ще се чудиш дали да му даваш да яде, когато иска!  Laughing
Виж целия пост
# 14
И аз метнах една снимка; да попълня лагера на по-клечавките  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия