Кръщене във гр.Варна?

  • 3 839
  • 17
Здравейте на всички.Има ли мами от Варна?Искам да попитам в коя църква в Варна си кръщавахте децата?Ще ставам кръстница и искам аз да организирам цялото кръщене.Но съм затруднена с избора в коя църква.Затова много ви моля ми помогнете с избора.Благодаря ви предварително.Нека и варненските мами минали по този път да се включат в избора ми.
Виж целия пост
# 1
Нашият го кръстихме там където беше и сватбата ни Grinning в "Св. Атанасии" - намирасе до Римските терми.
Хубава, светла църква украсена подобаващо.
Виж целия пост
# 2
Подкрепям с две ръце Peace Кръщенето ни беше страхотно Hug
Виж целия пост
# 3
Нашите деца ги кръстихме в манастира "Св. св. Константин и Елена"
Виж целия пост
# 4
Нашият го кръстихме там където беше и сватбата ни Grinning в "Св. Атанасии" - намира се до Римските терми.
Хубава, светла църква украсена подобаващо.
супер е там Peace  кръстихме малката предният месец,препоръчвам я горещо.Ама свободни часове не знам дали ще има
Виж целия пост
# 5
Църквата, в квартал Аспарухово! Отец Георги е прекрасен човек, радвам се, че точно той води кръщенето Hug. След това, често започнахме да посещаваме тази църква , нищо че не живеем в този квартал !
Виж целия пост
# 6
О да бе супер беше ooooh! в събота бяхме там на кръщене Rolling Eyes Продължи цял час и попа караше кръстника да плюй на земята Shocked
Виж целия пост
# 7
Кръстихме двете деца заедно в "Малката Богородичка" Невероятно кръщене беше. Атмосферата, свещенника всичко беше много приятно и тържествено.
Виж целия пост
# 8
Ами в Катедралата, къде ?
Виж целия пост
# 9
Църквата, в квартал Аспарухово! Отец Георги е прекрасен човек, радвам се, че точно той води кръщенето Hug. След това, често започнахме да посещаваме тази църква , нищо че не живеем в този квартал !
Peace Да и аз така мисля за него. Ние и кръщенето и сватбата правихме в св.Никола и много бяхме доволни.
Виж целия пост
# 10
Църквата, в квартал Аспарухово! Отец Георги е прекрасен човек, радвам се, че точно той води кръщенето Hug. След това, често започнахме да посещаваме тази църква , нищо че не живеем в този квартал !
Peace Да и аз така мисля за него. Ние и кръщенето и сватбата правихме в св.Никола и много бяхме доволни.
може ли някой да ми каже колко струва едно кръщене горе долу
Виж целия пост
# 11
Кръстихме двете деца заедно в "Малката Богородичка" Невероятно кръщене беше. Атмосферата, свещенника всичко беше много приятно и тържествено.

Там се омъжих, там кръстихме и детето.
Има дух в тази църква, някак ми е истинска
И макар че авторката на темата вероятна отдавна е забравила за кръщенето, моето мнение по темата е, че всеки сам открива "своето място". За това няма общоприети правила някакви Simple Smile
Виж целия пост
# 12
някой да ми каже колко струва едно кръщене горе долу
В "Света Петка" - 75лв +7лв за певец/четец, 15лв за фотоапарат и  30лв за камера. За  сведение после се оказа, че в "Свети Атанасий" цените са различни доста по-ниски.
Виж целия пост
# 13
Църквата, в квартал Аспарухово! Отец Георги е прекрасен човек, радвам се, че точно той води кръщенето Hug. След това, често започнахме да посещаваме тази църква , нищо че не живеем в този квартал !
Peace Да и аз така мисля за него. Ние и кръщенето и сватбата правихме в св.Никола и много бяхме доволни.
може ли някой да ми каже колко струва едно кръщене горе долу

Нямам ясен спомен, но мисля че беше към 40лв.
Виж целия пост
# 14
В "Свети Атанасий"  Peace. Там се и венчахме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия