Лятото настъпи, морето ни влече, а ДЕКЕМВРИйското човече все повече расте

  • 8 769
  • 256
Заглавието е по идея на Karacheviyska




Нашият отбор
01.12.2008
San4es
02.12.2008
iv4e6aralieva
03.12.2008
Invisible stork-boy, sacura, Каспър  stork-boy (втора бременност), Leny (втора бременност), abel stork-boy
04.12.2008
ankaa, mama_na_misho (втора бременност), eternity (втора бременност), shivacheva.1978 stork-boy
05.12.2008
wondergirl, maiski, zuerich stork-boy, Mila_N (втора бременност), Tedi_Nikolova  stork-girl (втора бременност)
06.12.2008
harem style (втора бременност), alessia stork-boy (втора бременност), DIDKA_87, penkova
07.12.2008
k jordanova, plam, daniela jd, denibs
08.12.2008
bubabo, Sun. stork-boy, newradost, roritka, desi jul (трета бременност), 6u6inka
09.12.2008
Poli, nolita
10.12.2008
дани т, stassi
11.12.2008
fineti (втора бременност), BIBI SZ  stork-boy, cveti & petyo73
12.12.2008
beborina (втора бременност), mimeto-rz, Илияна Калоян (втора бременност)
13.12.2008
елинор (втора бременност), @->--wild flower (втора бременност)
14.12.2008
Pupinka, Didi*
15.12.2008
Сасано
16.12.2008
bebenceto
17.12.2008
Mari M, donichka t, Deny`
18.12.2008
desitka^, jelanie (трета бременност), gerri_as
19.12.2008
soufi
20.12.2008
amber (втора бременност), nikolina-pikolina twin_neutral, Karacheviyska
21.12.2008
andreaivano, Elmina, bambi25  stork-girl, bg_desi
22.12.2008
neda.dikova, maria_taushanowa
23.12.2008
Meryl, Steil
24.12.2008
bokita, eses, ninanb (втора бременност)
25.12.2008
Love Revolution, pav111, Чаено момиче (втора бременност), kika (втора бременност), geni23 (втора бременност), mellie, sisi_87
26.12.2008
kabzi
27.12.2008
Славея, Сбъдваща мечти (трета бременност), Вени (втора бременност)
28.12.2008
shark, Eqisihora (втора бременност), sunkaa
29.12.2008
pipi fifi
30.12.2008
Nenna stork-girl, anhelito, мимина stork-boy (втора бременност), silvanka, rrhh, Гевито
31.12.2008
Бръм, yoyoana, Dani_cat, barboran4e, Aнели

Бремелинки с все още неопределен термин:
alek sandra (втора бременност), petia ta, zor4eto, Jojobba, marinex, stasi76 (втора бременност), liliiv, lilitka2, latka, KrisDeMar (втора бременност),
DeeDee76, summer beauty, gerines, cveta, hipi, Ванина-, alex og97, radka 74, bebe to, maya1982, tsveta_pile (втора бременност), miIV

Нашите тумбачета
потребителско име: dek2008     
парола: 2008-1

Полезно за четене и разглеждане
Калкулатор-бременност
Как изглежда бебето в момента
Размери на бебето по седмици
3D календар на бременността
Какво поема здравната каса
Витамини и бременност
Календар на бременността по седмици
Ръководство за успешна бременност
Бременност и повръщане
Депресията при бременните
Бременност и кръвно налягане
Съвети за добър сън
Бременност и домашните любимци
Здравословното хранене по време на бременност
Ползата на организма от плодове и зеленчуци
Можем ли да контролираме теглото си?
Калкулатор на килограмите през бременността
Ние чакаме бебе - Дневник-календар
Биология на вътреутробното развитие
Развитие на сетивата при бебето
Видове ултразвукови изследвания
Пренатална диагностика
Фетална морфология
Биохимичен скрининг


Гимнастика за бременни


Старите ни темички
Има ли мами чакащи Декември 2008?
Първа сладка тема за късмет, чак ДЕКЕМВРИ ни е ред!
Стискаме палци от сега силно да туптят ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ сърчица
Щур отбор сме се събрали всички ДЕКЕМВРИйски мами!
През ДЕКЕМВРИ ще покажем на света, най-красивите деца!
ДЕКЕМВРИ бавно наближава, расте мъниче сладко в мама
ДЕКЕМВРИ още е далече, но бързичко расте малкото човече!
Тупкат в нас по две сърца, до ДЕКЕМВРИ чак ще е така
Нека Господ с нас върви и ДЕКЕМВРИ със здрави бебета да ни дари!
На мама ДЕKEMВРИЙКА вече и личи, бюста напращял е а коремчето стърчи!
ДЕКЕМВРИйската тайфа расте, в нас живее мъничко дете!


Предложения за нови теми
"Навън горещо стана вече, а в нас расте си декемрийското човече" по идея на Mila_N
"През ДЕКЕМВРИ на ръце с най-красивото дете!"   по идея на дани.т
"Макар ДЕКЕМВРИ за другите да е далече, кроим ний планове за малкото човече." по идея на Karacheviyska
"ДЕКЕМВРИ може и да е далече, но чакаме го с нетърпение вече!" по идея на Karacheviyska
"ДЕКЕМВРИ може и да е далече, но чакаме го с появата на малкото човече!" по идея на Karacheviyska
"Балони, песни и дъга радват ДЕКЕМВРИЙката сега!" по идея на Чаено момиче
"Хайде през ДЕКЕМВРИ идвай малко бебче, че мама е нетърпелива вече!" по идея на Didi*
"Господи, ДЕКЕМВРИ с бебче ни дари и с усмивки озари!" по идея на Didi*
"Мърда ли или ни се струва, ДЕКЕМВРИйското бебоче почва май да се бунтува" по идея на Invisible
Виж целия пост
# 1
Ами хайде, честито ни нова темичка!  Hug Дано в нея преобладават хубавите новини и да ни създава слънчево настроение! newsm51
Виж целия пост
# 2
Да се запиша и аз в новата темичка
Тези дни и мен доста ме наболява корема и взех вече да се притеснявам. И без туй миналата седмица излезнах от болницата с отлепена плацента. Чудя се дали акопродължат болките дали да не ида на лекар.
За мое щастие запека не ме е подгонил още ,но сигурно не е късно.
Момичета вие колко кг сте качили до момента.Аз не съм надала и грам , и корема ми не е мръднал .
Виж целия пост
# 3
Добро утро  Hug


Инвизибъл, много гот това с момчето, пу, да ти се роди здрав син! Grinning

благодаря ти мила  Hug  bouquet дай Боже всички да родим здрави дечица Heart Eyes
Радвам се, че при теб са наред нещата и се е оказало просто грешка  Hug

Аз пък от 4 дни съм с разстроен стомах, да чукам на дърво до сега не съм се запичала Praynig

аз съм +5 интересното е че не ги виждам къде са и мога да си обувам старите дънки, разбира се без да ги закопчавам по все пак  newsm78
Виж целия пост
# 4
Здравейте на всички! Дано в новата темичка да има само хубави новини!  Hug

Аз съм вдигнала 2-3 кг, май писах вече.  Simple Smile

yoyoana, би ли ме добавила в списъка? Термин 10.12. 2008г. Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Добро утро мамчета честита нова готина темичка дано наистина в нея да споделяме само радости.
Анели не се замисляй ами отивай на лекар, дано не е нещо сериозно.
Аз май вчера усетих беб, ама не съм сигурна, много странно потупване в корема. Дано е беб, че ако са червата ми ще е голямо разочарование Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Добро утро на всички, записвам се и аз  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Мен по миналата седмица ме боля корема, и то по-скоро чувствах тежест като преди цикъл. Моята снаха ми каза, че понякога около датата, на която ти идва е нормално да те заболи корема. Но ако продължава, въобще не се замисляйте, а отивайте на лекар, бремелинки, които в момента страдате от някакви болки. Naughty
А за килограмите - качих близо два и то като гледам само на корем и гърди. Blush
Виж целия пост
# 8
между другото и аз съм чувала, че около датата на цикъла се появяват такива болки.
А относно килограмите аз досега съм качила цели 7  #Cussing out ама все се успокоявам, че аз съм голям инат и ще ги сваля после само бебчо да е добре Praynig
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от мен Hug
Записвам се и аз в новата тема. Аз също имах болки в дясно ниско долу, даже като се изкашлям или кихна имам чувството че нещо се откъсва от мен. Много внимавам да не се напъвам за каквото и да е било. Пих но-шпа и болката отмина - дано е завинаги.
Пожелавам ви приятен ден  bouquet
Виж целия пост
# 10
Добро утро и лек ден на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз май вчера усетих беб, ама не съм сигурна, много странно потупване в корема. Дано е беб, че ако са червата ми ще е голямо разочарование Mr. Green
newsm44 бравооо,много готино,дано да е бебчо!Аз вчера бях с една мама в 6-ти месец и тя ми каза,че го усетила в 22г.с. чак newsm78 #Crazyнаправо щях да падна.
Виж целия пост
# 12
На мамите с първо бебе ще ни е трудно да го усетим.Аз незнам какво да очаквам  ,иначе се ослушвам непрекъснато дали няма да усетя нещо newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 13
Както споменах в предишната темичка - сега почва паниката усетих ли го, не го ли усетих, защо не го усещам, кога ще го усетя hahaha Joy #2gunfire
Голям майтап сме! Joy Като ни боли, защо ни боли; като не ни боли, всичко наред ли е? Все за нещо се шашкаме Heart Eyes
Както моят доктор каза: Живей си живота и не мисли за глупости. Blush
Виж целия пост
# 14
Както споменах в предишната темичка - сега почва паниката усетих ли го, не го ли усетих, защо не го усещам, кога ще го усетя hahaha Joy #2gunfire
Голям майтап сме! Joy Като ни боли, защо ни боли; като не ни боли, всичко наред ли е? Все за нещо се шашкаме Heart Eyes
Както моят доктор каза: Живей си живота и не мисли за глупости. Blush
Така е наистина обаче като се знам каква съм/ а предполагам че и вие сте така/ искам да съм уверена всяка секунда че всичко е наред с бебчо. Наистина се затормозяваме излишно ама пусто Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия