Какви книги за бъдещи майки бихте препоръчали?

  • 6 830
  • 25
Здравейте!Какви книги за бъдещи майки бихте препоръчали?И кага е добре да се закупят?Благодаря ви педварително!
Виж целия пост
# 1
Аз лично четях тази на МАРИ-КЛОД ДЬОЛАЕ-Аз съм бременна с подзаглавие-Всичко за бъдещата майка Simple SmileОчарована съм от тази книга-много подробно е разгледана бременноста по месеци и как се развива плода всеки месец-Препорачвам ти я от самото начало да си я прочетеш Simple SmileСега ще ти напиша заглавията и на другите ми книги които имам от тоя сорт,ама те са подходящи ми се струва за вече настоящи родители HugИзкуството да бъдеш родител на д-р Додсън,Книга за майката на Христо Михов,Смелостта да възпитаваш на д-р Джеймз Добсън и една нова имам-Какво ни очаква докато чакаме бебе?Дано съм ти помогнала малко.............
Виж целия пост
# 2
Аз лично четях тази на МАРИ-КЛОД ДЬОЛАЕ-Аз съм бременна с подзаглавие-Всичко за бъдещата майка Simple Smile...

Присъединявам се към препоръката !  Peace
Виж целия пост
# 3
Ето ти една тема.
Виж целия пост
# 4
Аз лично четях тази на МАРИ-КЛОД ДЬОЛАЕ-Аз съм бременна с подзаглавие-Всичко за бъдещата майка Simple Smile...

Присъединявам се към препоръката !  Peace

И аз съм много доволна от книгата!  Peace
Виж целия пост
# 5
Доволна съм от книгата на д-р Спок, като бременна не съм чела.Peace
Виж целия пост
# 6
Само не си вземай на Ан Бакюс книгите - страшни безумия има вътре
Виж целия пост
# 7
Аз лично четях тази на МАРИ-КЛОД ДЬОЛАЕ-Аз съм бременна с подзаглавие-Всичко за бъдещата майка Simple Smile...

Присъединявам се към препоръката !  Peace

Това е единствената книга за бременни, която четох. Форумът ми беше напълно достатъчен.
Виж целия пост
# 8
Най-важното от книгата можеш да откриеш и тук в раздела за бременни. По принцип в бг-мама раздела за бременността е много добър. Аз четях в сайта, а иначе си бях купила Бременността седмица по седмица ( от американска авторка). Книгата ми хареса, защото нещата бяха дадени синтезирано и със снимки, докато във френската книга са рисунки. Освен това си купувах и списание 9 месеца и Моята бременност.
Виж целия пост
# 9
Обичам да съм информирана и затова използвах всички възможни източници на информация - книги, списания, интернет. Бях се заредила с различни книги като "Какво те очаква през първата година", "Масаж и гимнастика при бебето и детето за начинаещи", "Грижи за бебето за начинаещи", "Хранене на бебето" на проф. Трифонова, въпросната непрепоръчвана от момичетата по-горе книга на Ан Бакюс "Боето бебе - от 1 до 3 години" и куп други. Получавах доста полезна информация и от форума, както и от мои приятелки и близки с опит.
Виж целия пост
# 10
Близо до бебето!!!
Виж целия пост
# 11
Аз се информирах от форума и списанията
Виж целия пост
# 12
ох, ами ако имаш постоянно интернет, по-добре не си харчи парите за книжки.В нета има повече и по-разнообразна информация. можеш и да си разпечаташ по-интересното. Аз съм си купувала 3-4 книжки, но нито една от тях не ми е била особено полезна  Tired
  bouquet
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви момичета.Вие сте истински ангели.Разбирам,че маже да се разчита на вас!Благодаря smile3525
Виж целия пост
# 14
Имам на Спок, четох я като бременна, но главно от сайта на бг-мама и форума имам инфото  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия