спрейове против комари

  • 713
  • 4
здравейте на всички мами
ще ви бъда много благодарна, ако ми дадете някаква информация за това какъв спрей  против комари мога да използвам. Бременна съм в четвъртия месец и на повечето места четох, че не се препоръчват спрейовете, тъй като се абсорбират през кожата и т.н и т.н......Моля, препоръчайте някой препарат, че гадинките ме изядоха Confused
Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Имаш предвид спрей за предпазване от ухапвания ли? Не съм чула да има безвредни. Не съм сигурна и как вредят точно, но навсякъде ги обявяват за деца над 2 години, което си е признак, че не всичко им е наред Simple Smile
Ако излизаш навън - само дрешките ще те пазят.
За вкъщи - ние сме си купили от машинките, които се включват в контакт, но ултразвукова. Останалите също не се препоръчвали за бременни и малки деца.
Няма спасения от хапещите гадинки. Аз миналата година си купих на Хансапласт един гел, с който като намажеш ухапаното място и веднага успокоява и облекчава. Но сега, като съм бременна, още не съм го ползвала и не съм сигурна дали е безвреден. Трябва пак в аптеката да се пита.
Виж целия пост
# 2
За деца изписват Фенистил гел, но задължително се допитай до лекар.
Виж целия пост
# 3
много ви благодаря ..и аз така си и мислех- безвредни няма.... а за гела щте попитам задължително ...мерси
Виж целия пост
# 4
Аз миналото лято ползвах Off, мисля ня Джонсън, че е. Увериха ме, че няма проблем и не съм забелязала такъв...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия