"Вървежни" ли сте...

  • 14 960
  • 155
...там, където пребивавате в момента?

В ДИС се бистрят браковете с чужденци и
как харесвали различното от преобладаващото.

И ми стана интересно...
Вписвате ли се в общия типаж на жените в чуждата страна, където живеете
или, напротив, вашата визия се откроява?
Бъркат ли Ви националността, предвид това как изглеждате?
А прави ли Ви впечатление след кои географски ширини оглеждането на жените
е национален мъжки спорт, докато по други места, колкото и да си прекрасна-
никакво внимание, поне не го показват...
Виж целия пост
# 1
Вървежни е много общо казано. Wink Хората имат разли4ни вкусове.

Аз например не се сливам с останалите,но това не е само тук,то и в България съм по този на4ин.

За националността,за българка никой път не са отгатвали 4е съм.Украинка,французойка,англи4анка(това когато живеех по на юг,там има много такива)...

"Национален спорт" е изразяването на възхищение към красивата жена тук в Испания,определено.
Като по4нем от най_грубият вариант_подсвиркването от строежите,забравилите вода4и да тругнат на зелено от съзерцаване,разминаване между мъж и жена и една дълбоооока въздишка,която е по_красноре4ива от думите  Laughing,откровенните комплименти,дори и да не познават жената.Има и такива,които направо забравят какво вършат в момента,стоят като хипнотизирани....странна птица е мъжът. Grinning
Възрастните мъже оказват голямо внимание на хубавите жени.Те се спират,поздравяват,след това правят непременно някакъв коментар,но много културно.
Една хубава жена изпаднала в някакво затруднение има огромна преднина да й се притекат на помощ мъже,пред една невзра4на,да кажем.

По тоя повод се сетих за водещият на предаването,отразило тазгодишната Евровизия.Много,много ми бяха интересни реакциите и коментарите относно украинката.

Ще ми е интересно какво ще напишат другите. Wink

А жените как са по вашите страни,когато срещнат хубава жена?Скоростно оглеждане отвсякъде и злобен поглед след това?Или някакви други реакции? Joy
Виж целия пост
# 2
Дали съм "вървежна"....  newsm78  Ми знам ли....
Може би изхождайки от факта,4е мъжа ми мЪ е взел би трябвало да съм. Wink И съЩо мислейки за това , как ме гледат някои колеги ,мисля ,4е все пак ставам и все оЩе се котирам. Twisted Evil
Дали се вписвам в обЩия типаж тук  newsm78 Мисля,4е да. Факта,4е не съм синеока блонди ми помага да се слея с морето от средиземноморски тип бамбини,които кра4ат по улиците тук. Sunglasses
Националността ми не я бъркат,може би заЩото нямам и акцент. Rolling Eyes
Италианците са доста големи Дон Жуановци ( да не кажа женкари  Mr. Green ) и се зазяпват по4ти след всяка по_4итава фуста,коятп видят. Но като се има предвид обЩата визия на нежния пол тук никак не ми е 4удно.Естествено има и изклЮ4ения,де,да не си помислите неЩо лоШо. Wink
В обЩи линии тук доста се котират русите мацки,рускини,полякини,унгарки,скандинавки и подобни по обясними при4ини. Twisted Evil Скромно мога да кажа,4е и българките се радват на дискретен успех.
ОбобЩено казано,да,мисля,4е тук оглеждането е сред лЮбимите мъжки спортове.
Стана ми интересно оба4е къде е това място,дето колкото и да си прекрасна никой не ти обръЩа внимание  newsm78 България ли имаШ предвид ? Thinking
Виж целия пост
# 3
Хи-хи, не, не е България.
Знаеш, тук по-скоро е като описаното от Марица.
За UK, говорех.
Като застана в търговския център и поогледам мъжките
групички-е, веднага мога да кажа кой от къде е.
Поляците и руснаците как обсъждат, оглеждат,
тъмните, да ги нарека, направо се закачат.
Ей, ония английски пънове все едно са статуи...
И още от моите наблюдения...
Повечето българки покрай мен са доста хубави момичета.
Но шотландците казваха, че сме много слабовати.
Определено си предпочитат едрите жени.
Да, казват-много си хубава, но не си  мой тип, разбирай-налята!
Редовно ме бъркат с рускиня или полякиня, защото съм светла и руса.
Имат впечатления, че българките сме повече тъмни.
Виж целия пост
# 4

тъмните, да ги нарека, направо
Ооо,така наре4ените тъмни направо ми оставят едно мазно мръсно 4увство гледайки ме. Crazy Close
Имат един мазен ехиден поглед и о4ите им говорят много какво ти мислят в момента. Sick

А мъжете при вас умеят ли да флиртуват?Тука в това отношение са големи дървета голям процент от тях.
Виж целия пост
# 5
Но шотландците казваха, че сме много слабовати.
Определено си предпочитат едрите жени.
Да, казват-много си хубава, но не си  мой тип, разбирай-налята!
Редовно ме бъркат с рускиня или полякиня, защото съм светла и руса.
Имат впечатления, че българките сме повече тъмни.
Брех,ми аз да намина кьм Шотландия зна4и Laughing,пьк туко виж някой ме  ...зел Mr. Green
А ина4е при нас пове4ето испанци мислят бьлгарите сме светли и руси Mr. Green,колкото и да им обяснявам,4е Русия е дале4 от нас ,ползо няма Laughing__________руси и бели сме вси4ки и  hahahaтова е
Виж целия пост
# 6
А мъжете при вас умеят ли да флиртуват?Тука в това отношение са големи дървета голям процент от тях.

"Наш'те" са по-добре.
Умеят да се закачат. Правят уместни коплименти.
Споделят мръсни вицове...
Но май като се подпият всички мъже по света са едни и същи...
Виж целия пост
# 7

Но май като се подпият всички мъже по света са едни и същи...
Сигурно си права.
Но като ги гледам трезви какви са някои от тях,хи4 не ми се иска да ги срещам подпийнали. Laughing
Виж целия пост
# 8
като уфо съм, няма как да ме сбъркат с местните! Mr. Greenлошото е, 4е и с детето, не им пре4и на свалката, просто да се пробват! за националност - била съм алмания(германка) като не говоря, като говоря на френски, съответно такава, на руски като говоря сме си рускини, но като заговоря на бг защо ми говорят на италиански не разбирам?!за оглеждането оределено е на4ин на живот, не само спорт; заради едно цяло мъжко кафене  обърнати и вперени в задните ми 4асти се изсипах като 4увал на два м след като ги разминах, после нямало "лоши о4и"! #Cussing out #2gunfire
 кое е смешното тука ме ползват и като реклама в залите за спорт, ама аз от спорта не си слабея,ами от режима, хихих ,но минава рекламата, групите се пълнят! Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не знам дали съм вървежна  Laughing - 8 години в САЩ и съм женена за българин, их  Wink.

Бъркат ме с чехкиня, полякиня, рускиня, но си мисля, че е по-скоро заради акцента  Thinking. Често ми казват, че съм много слаба (а вече не съм съвсем Blush). Тукашните мъже са наплашени на тема сексуална дискриминация и не смеят да подадат ръка на непозната жена за да не ги обвинят в шовинизъм, та камо ли да има коментари, подсвирквания, въздишки и т.н.
Виж целия пост
# 10
Тукашните мъже са наплашени на тема сексуална дискриминация и не смеят да подадат ръка на непозната жена за да не ги обвинят в шовинизъм, та камо ли да има коментари, подсвирквания, въздишки и т.н.
Те са им направили психи4еска кастрация.
Виж целия пост
# 11
И тук са кастрирани от кавалерство, но не всички. Има хора които ни забелязват. Естественно, че се различавам от множеството. В трамжая се запознах с една възрастна жена, дойде при мен и ме попита от къде съм, е 35 години тук но определено и личеше, че е европейка
Имам много интересна случка - връщам се от каланетика и т.к. мъжа ми закъснява аз си клатя краката на една автобусна спирка. Минават хлапета (видима възраст 10-13 години) и едното ми вика :"Много сте хубава" - толкова добре се почувствах, а нямах пукната стотинка в джоба си да черпя хлапетата по един сладолед. Комплименти са ми правили и в магазина - е той човека похвали роклята ми (може би защото тук жена в рокля е рядкост) newsm78. Ама ми подейства добре на самочувствието. Понякога ми липсва, че няма кои да ти подсвирне.
Виж целия пост
# 12
Понякога ми липсва, че няма кои да ти подсвирне.

Започвам да мисля, че аз съм кастрирана от някой основен женски ген, защото ми е много добре като не ми подсвиркват, намигват, зяпат задника/бюста и не ме опипват в трамвая  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Juturna, и аз съм като теб (дори и в частта с 8г, женена за българин).  Laughing Въобще не ми липсва този вид възхищение.

На мен ми личи, че не съм от тук. Просто изглеждам различно. Най-често ме мислят за бразилка, французойка или рускиня.
Виж целия пост
# 14
и аз се откроявам-обикновенно ме мислят за рускиня,особенно и като помъкна големите с мен  Laughing,но след като заговоря-без акцент,сменят предположението-4еркезка-това са потомци на славянско племе от Кавказ които са се преселили тук по времето на турското оправление или с какъвто итермин да се нари4а сега-та те се женят само за 4еркези и са си запазили типи4ните славански 4ерти
тук подвиквания,подмятание ,пускане на ръка няма-просто защото на ръката на закона е дълга ,достатъ4но е само да се жена да се опла4е от някого ,и 4овека 6те бъде привикан в полицията веднага
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия