Престой на дете в БГ

  • 741
  • 5
Мили мами детенцето ни ще престои в БГ пове4е от 3 месеца, а не съм наясно ще има ли проблем после при връщането ни в Америка ако няма бг паспорт. Казаха ми нещо такова, а знам че тук има много повече полезна информация, затова питам Вас Hug Малкия има вече ЕГН, но не сме сигурно дали искаме за сега да му вадим бг паспорт, ако не се налага? И дали има някъкъв срок за ваденето му? Какви ще са пеимуществата и не?Моля пишете или ако има някъде обсъждана темата, пратете ми линк. Предаврително благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 1
Детето трябва да има бг паспорт.Наши приятели също искат да изпратят детето си в БГ ,а то няма паспорт и доколкото знам трябва да му извадят.
Виж целия пост
# 2
А детето само българско гражданство ли има? -ако да - то влиза с пасаван в България, а излиза с БГ паспорт.  Ако е с друго гражданство - влиза в БГ с чуждия си паспорт
Виж целия пост
# 3
Скоро ниЩихме подобна тема. Виж тук,може би Ще намериШ отговор на въпроса си. Peace
Виж целия пост
# 4
Малкия ми е роден в Америка и има само ЕГН, няма бългаски паспорт за сега. Той си влиза в БГ с американския, но не знам на излизане от БГ да няма проблем ако няма бг паспорт и е пребивавал пове4е време.??? newsm78
Виж целия пост
# 5
Виж темата, която макдирок ти е дала и виж и тази - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=286605.0;all
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия