Препоръчайте ми кенгуру за новородени

  • 17 768
  • 16
Бебенцето ми е на 1 месец. Дайде предложения за хубаво кенгуро - марка, модел.
Виж целия пост
# 1
За първият ми син бях купила на фирмата макси коzи _макси гого се каzва6е и на Чико. И двата бяха ужасни,както zа него,така и zа мен. Не ги полzвах.
За вторият ми син чух добри отzиви zа   BabyBjörn и го купих. Това е кенгуру,което винаги отново бих купила. Стра6но удобно zа двама ни. Малко след това пуснаха и теzи . Раzликата е на гърба на майката. Мисля,че е оЩе по_удобно,ако може6 да си го поzволи6 ти го препоръчвам  Peace
Виж целия пост
# 2
От личен опит ти препоръчвам BabyBjorn Peace
Невероятно удобно е и за майката, и за бебето. Може да се ползва и за новородени, понеже има подложка за главичката.
Виж целия пост
# 3
Giordani е много хубаво и на прилична цена.Подарих го на приятелка и е страшно доволна.
Виж целия пост
# 4
На нас ни подариха кенгуру на Бебе Комфорт и се оказа също сполучливо , дори много . Пише ,че е за бебета до 10 кг, ама се оказа удобно и за малко по-тежко дете . Прилича на това на Бейби бьорн, цената е под 100 лева и при цялата експлоатация, на която бе подложено , не мръдна - нито шевовете, нито закопчалките , нито цветовете .
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам това  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 7/products_id/397 откакто бебка стана на 1,5 месеца,препоръчвам Peace
Виж целия пост
# 6
трябва да има подложка за главичката
Виж целия пост
# 7
Изобщо не е препоръчително толкова малко бебе да се слага в кенгуру. Това ми го беше казал ортопеда. Само, че не помня от кой месец може вече да се слага бебето.
Виж целия пост
# 8
А аз си купих на Бертони за 25 лв и пак ми е удобно и го ползвам често.Малката е на 2 месеца и половина и винаги заспива в него.Не видях смисъл да се дават повече пари за това ,но нали знаете - всеки според чергата си ! Simple Smile
Виж целия пост
# 9
За първият ми син бях купила на фирмата макси коzи _макси гого се каzва6е и на Чико. И двата бяха ужасни,както zа него,така и zа мен. Не ги полzвах.
За вторият ми син чух добри отzиви zа   BabyBjörn и го купих. Това е кенгуру,което винаги отново бих купила. Стра6но удобно zа двама ни. Малко след това пуснаха и теzи . Раzликата е на гърба на майката. Мисля,че е оЩе по_удобно,ако може6 да си го поzволи6 ти го препоръчвам  Peace

Твърдо ЗА Baby Bjorn! Моя приятелка ми даде да ползвам такова (от втория показан вид с повече колани по гърба) и е страхотно. Освен, че бебто се чустваше прекрасно в него, беше изключително удобно и за мен. После ползвах и едно друго, пак беше хубаво, но се уморявах малко повече, а и беше малко по-сложно да се сложи бебето вътре. Ако имаш възможност - твърдо Baby Bjorн. В Премама доколкото знам продават.

И във връзка друго с публикивано по-нагоре мнение да кажа, че ортопедът, при който ние ходихме пък ни похвали за това, че носим бебето в кенгуро.
Виж целия пост
# 10
слинг - перфектен и за новородено Heart Eyes пусни търсачката  Peace
Виж целия пост
# 11
От седмица ползвам това



Много ми е удобно, но и бебо е още мъничък Той също май се чувства добре, защото винаги спи - сигурно си мисли че го гушкам  Crazy

На мен лекар ми е казал никакво кенгуро до 4-я месец.
Виж целия пост
# 12
Нашето беше чико го плюс, много ми беше удобно, защото имаше легнало положение, и бебко си спеше блаженно вътре.
Сега май не го продават, но и от новите им модели има такива лежащи Wink
Освен това много лесно и сама се справях с поставянето и махането му, което си е доста важно, така че като купуваш, се пробвай дали ще се справяш с тази задача, защото мн е вороятно не винаги да имаш помощник за целта.


А кенгуруто, като е подходящо всъщност даже е препоръчвано от ортопедите, още от началото....кви 4 месеца...че те някои бебета на 4 месеца, вече тежат толкова, че не се издържа да ги носиш в кенгуру....Wink
Виж целия пост
# 13
За първият ми син бях купила на фирмата макси коzи _макси гого се каzва6е и на Чико. И двата бяха ужасни,както zа него,така и zа мен. Не ги полzвах.
За вторият ми син чух добри отzиви zа   BabyBjörn и го купих. Това е кенгуру,което винаги отново бих купила. Стра6но удобно zа двама ни. Малко след това пуснаха и теzи . Раzликата е на гърба на майката. Мисля,че е оЩе по_удобно,ако може6 да си го поzволи6 ти го препоръчвам  Peace

а къде мога да си намеря такова  newsm78
Виж целия пост
# 14
За първият ми син бях купила на фирмата макси коzи _макси гого се каzва6е и на Чико. И двата бяха ужасни,както zа него,така и zа мен. Не ги полzвах.
За вторият ми син чух добри отzиви zа   BabyBjörn и го купих. Това е кенгуру,което винаги отново бих купила. Стра6но удобно zа двама ни. Малко след това пуснаха и теzи . Раzликата е на гърба на майката. Мисля,че е оЩе по_удобно,ако може6 да си го поzволи6 ти го препоръчвам  Peace

а къде мога да си намеря такова  newsm78

такова кенгуру от класически тип, па макар и с подложка за главата, не се препоръчва за толквоа малко бебе, защото цялата тежест му пада върху дупето Naughty ако ще е кенгуру, трябва да е с легнала позиция, ако ще е отвесно - да е слинг, защото платът се стяга, равномерно отмнемайки тежестта по цялото телце  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия