www.promod.fr - 24 Разпродажбата започна!

  • 27 901
  • 468



                                                                                                                                                                   

Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с карти Виза, Мастъркард, CB, Американ експрес или френски банкови чеокове, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!



Поръчващи по местоживеене:
tedd    За цялата страна, по градове с безплатна доставка
chockolina  - Варна- само за Варна
Ve$$elka За Пловдив

моля, желаещите да поръчат да се обърнат директно към организиращия поръчки на ЛС!


НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: promod
това са неуспешни поръчки, които са непотребни за нас, но може да допаднат на някой друг

ПРЕВОДАЧ

ПРЕДИШНИТЕ НИ ТЕМИ:
ТЕМА 23
ТЕМА 22
ТЕМА 21
ТЕМА 20
ТЕМА 19
TEMA 18
ТЕМА 17
ТЕМА 16
Виж целия пост
# 1
Първа  Mr. Green От кога си мечтая да го кажа
Виж целия пост
# 2
е, втора айде Mr. Green искам да уточня- понеже има неудобства с банковите клонове- новата карта е от Пиреус, няма проблем да ми превеждате и в старата- просто от време на време картата отказва да работи само в Промод- навсякъде другаде- редут, ВС, ягодка няма грижи, ама в Промод и по- конкретно френския- неще. Така че ако ви е по- удобно и евентуално можете да почакате 1-2 дни, незнам колко точно, но днес нямам вече проблем с нея... превеждайте там- няма да спирам да си я ползвам, това е за ваше удобство  bouquet
Виж целия пост
# 3
Трета  Grinning Още даже не съм разглеждала намаленията  Embarassed Нещо май не ми достига времето напоследък  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Обърках се вече Crazy В старата ли да превежда?Където си искам, така ли?
Виж целия пост
# 5
Обърках се вече Crazy В старата ли да превежда?Където си искам, така ли?

и аз се обърках- ако не бързаш и ти е по- удобно- преведи в старата, просто днес малко не ми е добре израза очевидно Laughing ако бързаш и искаш днес да ти поръчам- по- добре в новата, след малко като го подредя смислено пак ще го напиша Laughing



искам да благодаря на Стефони, че ме въведе в намаленията на Умбро Money Money Money Money мъжа ми вече няма търпение да му дойдат нещата Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Момичета, във връзка с обработката на поръчките  за да може да се ползва тази втора безплатна доставка, да споделите от предишни намаления опит колко трае и получава ли се някакъв e-mail, че поръчката е изпълнена?!Благодаря ви!  bouquet
Виж целия пост
# 7
получава се мейл, по време на намаления отнема около 4-5 дни обработката Peace
Виж целия пост
# 8
Момичета тази рокля някой да я има, че отдавна и се точа, а са останали само 2 номера
http://www.promod.fr/robes/robe-collier-couture-imprimee-imprime … 6576N32O32Z1.html

И този панталон много ми харесва, но гледах, че в немския беше повече намален, тук дали ще падне още  Thinking
http://www.promod.fr/pantalons/jean-delave-resserre-en-bas-jeans … 209P7O32T2Z1.html
Виж целия пост
# 9
Нели, панталона вчера го поръчах на тази цена- стори ми се прилична, дънковите им неща са хубави, а ако чакам вероятността д ане остане е 100% Flutter
Виж целия пост
# 10
И аз май ще се изкуша, наистина много ми харесва.
И сега пак започвам с чуденката за номерацията  Blush

Всяка сряда ли намаляха цените?
Виж целия пост
# 11
да, в сряда ги намалят, моите няма да са дошли до тогава да дам отзиви Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Да се запиша и почвам да гледам и да избирам.
Днес обаче ми изключват през 5мин. интернета/ някакъв ремонт/ и няма май да се доредя.
Виж целия пост
# 13
цооооп, аз вчера поръчах от европейския сайт, стана по-бързо и лесно. Този панталон и на мен ми харесва, ама ще го почакам пък каквото такова  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Е, хайде и аз съм тук,  Close чакайки да ми обработят поръчката ще експлоадирам #Cussing out.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия