В ПАМЕТ НА ЛУИС-ДАНИЕЛ

  • 16 952
  • 129
Момичета и момчета, съгласни ли сте символично да отдадем почит към тази малка душица.
Примерно утре (15.06) в 17 часа българско време, за 30 минути никой да не пише във форума "Родители в чужбина" . През това време може да запалим по свещица и да се помолим за Луис-Даниел, както и за семейството на Тея.
Ако сте съгласни напишете по някой ред и ако искате дайде друг по-удобен за всички час и дата?!
 Flowers Rose
Виж целия пост
# 1
Да!
Виж целия пост
# 2
Утре в 17ч.
Виж целия пост
# 3
Аз мислех дали не е възможно освен тази идея, която е страхотна Хонда, дали няма да може по някакъв начин да изпратим цветя - венец, букет или нещо от сорта
Преди малко в другата тема писах ама май не сте видели
Кажете какво мислите по въпроса
Виж целия пост
# 4
съгласна! И със Стройна Фиданка също.
Виж целия пост
# 5
АбсолЮтно ДА  Cry Само дето аз мога да запаля свеЩи4ката по_късно,4е съм на работа (нали за 17 4аса бг време говорим)  Sad Ина4е не съм преставала да се моля за тях  Praynig
Деби,само как да издирим адреса  newsm78
Виж целия пост
# 6
Айде да е или по Гринуич или СЕТ че да сме поне заедно и с отвъдокеанките
Виж целия пост
# 7
Момичета и момчета, съгласни ли сте символично да отдадем почит към тази малка душица.
Примерно утре (15.06) в 17 часа българско време, за 30 минути никой да не пише във форума "Родители в чужбина" . През това време може да запалим по свещица и да се помолим за Луис-Даниел, както и за семейството на Тея.
Ако сте съгласни напишете по някой ред и ако искате дайде друг по-удобен за всички час и дата?!
 Flowers Rose
Идеята е добра като цяло, аз обаче в уречения час пътувам, та мисля тази вечер да запаля свещичка.
Сигурно няма да съм едиснтвената (много хора по това време се връщат от работа, та може да не е удобно на всички).
Важното е да се помолим за малката душица.
При всички случаи ще съм с вас в мислите си.
Виж целия пост
# 8
Фиданке, и аз вчера си писах с Хара за тази идея. Чудехме се как може от цял свят да преведем по лев, два (грубо казано) и да се купи един голям хубав венец, но не виждам как може да се изпълни Confused. А това, което предлагам поне всички можем да направим със сигурност Sad
Виж целия пост
# 9
...по това време се връщат от работа, та може да не е удобно на всички...
Аз и за това написах да дадете предложение за по удобен час. Гледах да е по-късен европейски за да могат и някои от мамите в Щатите и Канада да се включят.  Confused Напишете си предложенията, удряме чертата и .....
Виж целия пост
# 10
Часът ме устройва, съгласна съм с този малък жест на съпричасност  Praynig
Виж целия пост
# 11
И аз съм за!

Както и за превеждането на пари за венец... стига само някой да каже къде и как.
Виж целия пост
# 12
Мен ме устройва деня и часа, но да кажат и отвъдокеанките - на тях удобно ли ще им е в 10 сутринта тяхно време?
Виж целия пост
# 13
Моми4ета,за венеца аз мога да се поинтересувам:правили сме подобни неЩа през Интерфлора и за служебни цели. Проблемът е,4е нямаме никакъв адрес newsm78
Виж целия пост
# 14
Макар да съм в България мисля да се присъединя към вас! мир на душицата на малкия Луис - Даниел и дано господ даде на родителите му сили да превъзмогнат болката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия