Грънчарство

  • 20 237
  • 25
Търсих, но не открих тема за керамика, по-точно интересува ме съществуват ли курсове по грънчарство тука, във Варна? Знам за Троян, но ...   А във Варна се организира всяка година" Панаир на занаятите",така че се надявам някой да знае за подобен курс, интересно ми е и бих опитала.
Виж целия пост
# 1
Такаааа, вероятно никой хобит не се занимава с това. Все сте чували някъде нещо, а?   
Виж целия пост
# 2
За курсове не знам дали има. Но се сещам, че преди време грънчаря от с. Звездица е търсил човек, когото да научи на занаята. Май не намери никого.
Виж целия пост
# 3
имам един приятел в Пловдив, който сам се научи ...
мъчи се самичък, но се научи и на грънчарско колело да прави грънци  Laughing евала
купи си и пещ и правят с приятелката му изделия (вази, саксии - ръчно рисувани, огледала, шах, бижута абе какво ли не  Crazy)
много са красиви,имат магазинче в Капана Peace

за курсове не съм чувала
Виж целия пост
# 4
Курсове по керамика има, но по грънчарство и аз не съм чувала. Може да намериш някой грънчар и да го помолиш за няколко урока. Междудругото, ако си слабичка няма да ти е лесно, иска се голяма сила за тоя занаят. Аз съм пробвала, но нищо не стана, иначе отстрани, като гледаш изглежда лесно, но всъщност е доста сложно и уморително.
Виж целия пост
# 5
За курсове незнам.Бих пробвала да видим какво ще измайсторя,но на занаят не благодаря.Като съм се разхождала в Етъра има такива.Май не е много лесно.
Виж целия пост
# 6
Моля ви който има познати които се занимават с грънчарство или знае от къде да си купя грънчарско колело да ми пише на лични или тук.

Отдавна търся колело но удрям на камък. За ги правя на ръка но искам да разширя хоризонтите.... Моля който има информация да пише.
Виж целия пост
# 7
Във Варна не успях да открия нито курс по грънчарство, нито по керамика. Кажете ако някой разбере нещо. Сигурно мога да се науча и сама, но ми се иска да ходя някъде където има и други хора.
Виж целия пост
# 8
А на някой детето му да има играчка грънчарско колело? Направихте ли нещо на него с глина?
Виж целия пост
# 9
Здравейте, а за София да знаете нещо? Къде тук може да се посети подобен курс?

Поздрави и ЧНГ:)  bouquet
Виж целия пост
# 10
sorry za spama, no daskalkata na sinyt mi iska "gryncharski kalendar" Sad, kak da go napravq? ooooh!
Виж целия пост
# 11
А какво значи "грънчарски календар"? Календар със снимки и мотиви или?
Виж целия пост
# 12
Здравейте ?
Някой да знае грънчар в Пловдив ,или в близост до Пловдив , който да изработва глинени съдове но не изрисувани?
Трябват ми за да си ги изрисувам сама
Виж целия пост
# 13
 Интересува ме някой чувал ли е за курс по грънчарство или керамика във Варна?Нищичко не мога до открия Sad.Моля ако някой нещо знае да пише! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 14
Аз звънях на този телефон който е даден за Варна,но човекът не отговаря.Може би информацията вече не е актуална, все пак е от преди няколко месеца  CryНадявах се,че някой друг е успял да се свърже...или пък да знае нещо ново...?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия