На каква възраст започнахте да давате на децата пресен чесън

  • 2 919
  • 27
Здравейте,
Въпросът ми е на каква възраст започнахте да давате на децата пресен чесън и в какво количество?
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми през октомри навършва 6г.Тази година опита за пръв път.Хареса й.
Виж целия пост
# 2
Не съм давала.Аз самата почти не ям.
Ако детето чака на мен, може и да не опита, докато не реши само  Laughing
Виж целия пост
# 3
ако е в  таратор от скоро, на  4.8 г е!ина4е яде само обработен в яденето!
Виж целия пост
# 4
На 1 година и 4 месеца, беше в кисело мляко за гарнитура на тиквички. Много й хареса  Peace
Виж целия пост
# 5
В таратор от скоро - 2 г. и половина.
Виж целия пост
# 6
Темичката ти е за друг подфорум, предполагам модовете ще я прехвърлят там, но аз пресен чесън май още не съм давала, но и аз не съм любителка, та просто забравям  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Детето беше на годинка и нещо като ръбаше стрък пресен чесън, дори имам снимка, ама е на хартия.
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми е на 8г., но все още няма желание да яде чесън. Така че общо взето въпрос на избор от самото дете, според мен. Твърде специфичен е вкусът му. Hug
Виж целия пост
# 9
Двете момчета тази година за първо път хапнаха чесън.
Много им харесва.Особено с топъл хляб и сиренце.
Виж целия пост
# 10
И аз не го долюбвам , в тараторче може  , но тийнейджъра въобще не го понася !
Виж целия пост
# 11
Като ви чета, явно мойто е извънземно  Mr. Green На 1 годинка го заварих в кухнята гризещ 1 скилидка чесън. Опищя света в мига щом реших да му я взема.
Сега си яде таратор с чесън без никакъв проблем, та даже онзи ден реши да пробва лютата чушка на баща си.  hahaha
Виж целия пост
# 12
Аз ям чесън, но Стефчо не харесва нито лук, нито чесън. Не го насилвам, ако прояде, добре, ако не - пак.
Виж целия пост
# 13
В таратор от скоро - 2 г. и половина.
И при нас така!  Peace
Виж целия пост
# 14
Не давам редовно, но вече няколко пъти е яла чесън.И от главичките пресен и от стръковете съм й давала.Първият път тя сама си протегна ръчичката към един стрък (на година и три месеца беше) и хуваво го осмука.След това вече съм слагала по мъничко в храната й - салатата от краставици, тиквичките, киселото мляко...Досега не е връщала, не съм забелязала да не й харесва.А и ние в семейството консумираме в достатъчни количества, особено през студените месеци.Като се има предвид и това, че бебето ми е кърмаче, няма как да не е свикнала с вкуса на чесъна - както се казва, още от утробата е подготвена за бъдещия си хранителен режим!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия